הדפסת ספרים- חלומות שהופכים למציאות

בית דפוס

לכתוב ספר, זה אינו עניין של מה בכך, יש סופרי שכתיבה כזאת, תיקח להם שנה ואפילו יותר. על מנת למצוא את בית הדפוס הטוב ביותר, שמבצע הדפסת ספרים יש לבחור את המנוסה ביותר בתחום זה, כזה שיש לו את היכולת הטכנית למצוא את רצונם של הסופרים. ישנם ספרים שונים, כמו כאלה שמיועדים לקריאת מבוגרים או ספרי ילדים. יש לציין כי יש סוגים שונים של נדפסות שמיועדות לספרים ולכן בעלי בתי הדפוס יודעים כי אין מקום לפשרות. גם בין הספרים יש עוד סוגים שונים, כגון ספרי לימוד, ספרי שירה, חוברות לימוד ועוד. יש לשים לב לגרפיקה בספר. אם ישנן תמונות צבעוניות שברצונכם להוסיף, יש לשים לכמות הדפים, לעימוד  ולכריכה של הספר שתהיה בדיוק לפי מה שאתם מצפים על פי נושא הספר, הגוון הרצוי לכם וכדומה.

 

בתי דפוס שמספקים לכם את הכול תחת קורת גג אחת

כפי שציינתי קודם לכן, הדפסת ספרים הינו היך מורכב ולכן, יש לתת תשומת לב מיוחדת להפקת הדפוס על מנת להגיע לרמה הגבוהה ביותר. כאשר תגיעו לשלב בחירת הכריכה של הספר, יש לקחת בחשבון את כמות הדפים שיהיו בספר ועוביים.  לכל ספר יש את הכריכה שלו וכן את המכונה שתכין את הכריכה הייעודית לו. יש כריכה רכה, כריכה קשה, תפירה, כריכת סיכות, או כריכה ספיראלית.. חשוב כי הכריכה תהיה חזקה, כך שיהיה מינימום בלאי לספר  כאשר אתם מגיעים לבית דפוס, שימו לב שהוא יעניק לכם את כל השירותים, תחת קורת גג אחת.

הוצאות לאור שעובדות עם בתי דפוס ספציפיים

יש סופרים שסומכים על ההוצאה לאור שעמה הם עובדים שהיא מכירה היכן לגשת עבור הדפסת ספרים מקצועית ואיכותית. יש לדעת, כי בית דפוס המתמחה בכל סוגי הדפסות הספרים, יהיה המקום הנכון והטוב ביותר להדפסת הספר  שייחלתם לו כל כך. כדאי להתייעץ עם קולגות, או שאם אתם סומכים על ההוצאה לאור שעמם אתם כבר עובדים שנים, כך שהיא זו שתהיה מנויה על הדפסה איכותית של הספר שלכם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם