מי צריך מדפסת מדבקות ניידת?

מדפסת מדבקות ניידתמדפסת מדבקות ניידת היא אחד האביזרים שהם פשוו חובה בכל משרד או מחסן. אין מדובר במדפסת המשרדית הרגילה שאתם מכירים אלא מדפסת קטנה וקומפקטית אשר נועדה לשימוש מאוד ספציפי – הדפסת מדבקות. מדפסת מדבקות ניידת יכולה להדפיס מדבקות בצבעים שונים וגדלים שונים, כאשר יש עליהן כיתוב באנגלית או בעברית. ברמת העיקרון השימוש של המדפסת על לצורך הדפסת תוויות מסוגים שונים, ברקודים ואמצעי סימון באופן כללי. אז למי מתאימה מדפסת מדבקות ניידת ומה אפשר לעשות איתה? על זאת ועוד במאמר הבא:

למי מתאימה מדפסת מדבקות ניידת

מחסנים – מדפסת מדבקות ניידת היא השותף הטבעי של המחסנים. מחסנים הם מקומות בהם תמיד ישנה תנועה גדולה של סחורות הנכנסות וגם יוצאות. עבודה במחסן היא עבודה אינסופית של סידור מוצרים במקום, הוצאות סחורות והחלפתם בחדשות. על מנת לנהל את התהליכים הללו ביעילות חשוב לסמן הכל על מנת שתוכלו להתמצא ולהתנהל במהירות וביעילות; המדפסת מאפשרת לכם להדפיס מדבקות ולסמן את המוצרים ואפילו המדפים במהירות. היא תמיד זמינה ותמיד ניתן לערוך שינויים באופן מיידי. אם מדובר במחסנים גדולים ומשוכללים המתנהלים בצורה ממוחשבת, המדפסת הניידת יכולה גם להדפיס ברקוד אשר ישמש אתכם לסריקה מהירה של המוצרים.

מסעדות – בכל מסעדה יש מחסן קטן בו מחזיקים מצרכים שונים המשמשים לצורך הכנת האוכל ולא רק מצרכים גם כלים מסוגים שונים. כמובן שחשוב לשמור על הסד  ולכן במטבח ובמחסן של המסעדה הכל מסודר יפה במדפים. מדפסת מדבקות ניידת מסייעת לכם להדפיס תוויות שונות אותן ניתן להדביק על המדפים ועל הכלים על מנת לסדר ולארגן יותר טוב את מטבח המסעדה. למשל ניתן לסמן כלים מיוחדים בתוויות בשרי/פרווה/חלבי או להדפיס תאריכי תפוגה ברורים ובולטים על המוצרים הקפואים על מנת שלא יקרה מצב שבו תגישו אוכל שאינו טרי לאורחים.

חנויות תכשיטים – חנויות תכשיטים הן חנויות המציעות מוצרי יוקרה ולכן לא מסמנים בהם את המחירים כמו עגבניות בשוק. לכל מוצר יש את המחיר המיוחד שלו בהתאם למאפייניו ויש לסמן את המחירים בצורה אלגנטית אשר תאפשר למוכרים לדעת תמיד את המחיר. בעזרת מדפסת מדבקות ניידת ניתן להכין תוויות אלגנטיות על מנת לסמן את המוצרים. על התוויות ניתן להדפיס את מחיר המוצר, ברקוד, תיאור המוצר ומאפייניו.

בתי קפה – בתי קפה מחזיקים מוצרי מזון שונים אשר חשוב לשמור על טריותם. לכל מוצר יש תאריך תפוגה ועל בתי הפקה להקפיד תמיד להגיש רק מוצרים טריים, כמו למשל החלב אשר בקפה. על מנת להבטיח שתמיד במקרר יהיו מוצרים טריים ולא ישכח שום דבר ישן יש ליישם את שיטת הפיפו (Fifo), על פי השיטה המוצר שנכנס קודם למקרר הוא המוצר אשר יש להוציא קודם – בדוגמת החלב, זה בעל תאריך התפוגה הקרוב יותר צריך להיות בקדמת המקרר. בעזרת מדפסת מדבקות ניידת ניתן להדפיס את התוויות המתאימות על מנת לסמן תאריכים וכל מיני מקומות אחסון במקרר, כך תמיד תוכלו להיות מאורגנים.

אלו הן רק כמה דוגמאות אך האמת שכל עסק, קטן או גדול, יכול למצוא שימוש למדפסת מדבקות ניידת ובעזרתה לייעל את תהליכי העבודה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל
daniel

בחירת מטפלת רגשית נכונה עבורכם

אם תהיו מעוניינים להשיג שיפור משמעותי מבחינת המצב הרגשי והיכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים, יהיה מומלץ לבחור מטפלת רגשית אשר תוכל להבין את הצרכים שלכם

קרא עוד »