שירותי פוליש – מי צריך אותם?

שירותי פוליש נועדו להקנות למרצפות מראה חדש , נקי ומבריק, בזמן ששירותים כאלה נועדו על מנת להפוך כל חלל ליוקרתי ובעל מראה נקי.

כיום ישנן מגוון חברות ניקיון אשר מבצעות פוליש למרצפות, כאשר חשוב לדעת לבחור את החברה הנכונה לביצוע העבודה, תוך בחירת סוג הפוליש הרצוי למרצפות שלכם.

>>> בדקו את רפרש פוליש שירותי פוליש

אז כיצד בוחרים חברת ניקיון טובה לביצוע פוליש לרצפות? מה זה בכלל פוליש? ומי צריך שירותים מסוג זה? כל התשובות בהמשך.

שירותי פוליש

לפני הכל – מהם שירותי פוליש?

שירותים מסוג זה נועדו על מנת להבריק ולחדש רצפות תוך שפוליש הינו חומר שמניחים על הרצפות באמצעות החדרת החומר עם מכונת פוליש מיוחדת. יישום פוליש על מרצפות כולל בדרך כלל ניקוי ושפשוף המרצפות לפני תחילת התהליך, תיקון המרצפות ולאחר מכן בחירת סוג הפוליש הרצוי ליישום על גבי המרצפות. כיום ישנם 4 סוגי פוליש מובילים ביניהם: פוליש אקרילי, פוליש קריסטל, פוליש מט, ופוליש במראה המבריק. לכל פוליש טקסטורה ייחודית משלו שכדאי לברר יותר אודותיה לפני יישום הפוליש על המרצפות.

אז מי זקוק לשירותי פוליש?

כיום פוליש לרצפות מיושם בכלל חלל, בין אם מדובר בחללים משרדים, מוסדות לימוד, חנויות, מספרות, לבין אם מדובר במסעדות, בתי קפה, מלונות, ועוד תוך שפוליש נעשה גם בבתים פרטיים בהם דרוש חידוש של מרצפות הבית.

אז כיצד בוחרים חברה טובה שמקנה שירותי פוליש מעולים?

על מנת לבחור חברה איכותיות ליישום פוליש על גבי המרצפות, יש לבחור חברה אשר מאפשרת מגוון סוגי פוליש לבחירה, יישום הפוליש בזמן קצר על הרצפות, בחירת סוג הפוליש המתאים ביותר למרצפות שלכם, תיקון מרצפות לפני יישום פוליש, ועבודה עם מכשירי הניקוי והחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר ליישום הפוליש על גבי הרצפות.

כיום ישנם חברות ניקיון המתמחות בשירותי פוליש, כאשר יש לבחור חברה מקצועית, אחראית, בעלת שירות טוב וניסון, וגם כזאת אשר תוכל לאפשר לכם הצעת מחיר שמתאים לתקציב האחזקה והניקיון שלכם.

Updated: ינואר 25, 2018 — 6:56 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016