מצלמות צנרת לאיתור כשלים בצנרת ובביוב

מצלמות צנרת

יש היום דרכים אחרות לתקן את צנרת בביוב ולהבטיח לכם זרימה חלקה, וזה לא כרוך בשבירת הרצפה והחלפת כל מה שיש לכם, אלא במצלמה מתוחכמת שעובדת בשבילכם

האינסטלטורים של היום כבר אינם מסתפקים בשבירה של רצפה ושל אסלה כדי להגיע לבעיות ולתקלות שיש לכם במערכת האינסטלציה. היום הם משתמשים במצלמות מתוחכמות כדי לצלם כל מה שנחוץ כדי להבטיח את התיקון המדויק של כל הבעיה. מצלמות צנרת לאיתור כשלים בצנרת ובביוב הן המילה האחרונה בתחום תיון התשתיות, ולכן מפעילים אותן רק אנשי מקצוע ומומחים לצילום בעזרת מצלמות הרובוטיות המשוכללות האלה יוכלו לספק לכם את כל המידע הנדרש.

רובוטים לשירות הבית

היום אנחנו יכולים לצלם כל דבר, אם באמצעות מצלמות תרמיות שמצלמות פיצוצים בצנרת בקירות עצמם וגם מתחת לרצפות, ואם זה בהחדרה שלהן לתוך הצנרת כמה שיותר רחוק לנקודה שאף אחד לא יכול להגיע אליה בדרך אחרת, מבלי להרים את כל הרצפה. הרובוטים המשוכללים האלה מאפשרים לנו חיסכון בזמן ובעלויות, ומאפשרים לנו לדייק בבחירת הפתרון כך שבסופו של דבר נחסכות העלויות של ככל תיקון הבעיה. אין היום יותר את הסיוט הזה של שהרמת כל המרצפות או שבירת קירות כדי לאתר את הנזילה ואת הפיצוץ בצנרת. היום אתם יודעים בדיוק היכן הבעיה ומחדירים באמצעות מצלמות צנרת לאיתור כשלים בצנרת ובביוב גם את הרובוטים שמתקנים את התקלה.

תיקון צנרת בלי בעיות מיוחדות

אם אתם חושדים שהקירות שלכם לחים לא כתוצאה ממים שזרמו עליהם, אלא צנרת שהתפוצצה מבפנים והיא מציפה את התשתיות, אתם יכולים להזמין את אנשי החברה כדי שיוכלו להפעיל מצלמות צנרת משוכללות שיאתרו את הבעיה. מצלמה תרמית פועלת באמצעות זיהוי הנקודות הלחות והקרות להבדיל מהיבשות, ומצלמות צנרת מוחדרות לצנרת ונותנות מבפנים את התמונה המלאה כולה. כך מוצאים בדיוק את הנקודה הבעייתית ומשתמשים בדרך כלל בשרוול או חומר שמדביק את הפיצוץ מבלי שיצטרכו להחליף את כל הצינור, או פשוט באמצעות חלק נוסף שמתלבש על החלק הפגוע. זול וקל היום לתקן צנרת ביוב וצנרת מים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם