צילום ביוב – לאיתור נזילות ללא הרס

זה קורה לפחות פעם אחת בחיים, אם לא יותר. אנו קמים יום אחד בבוקר ומבחינים בריח רע שעולה מבחוץ. מכיוון שאנו אוהבים לברוח מפני בעיות, אנו מניחים שהביוב של השכנים נסתם. עוברים ימים אחדים ואנו מגלים כי איננו יכולים להתעלם יותר מהריח, וכי למעשה התקלה היא בבניין שלנו, מכיוון שהמים השחורים של הביוב מציפים בזה הרגע את חדר המדרגות. מכיוון שאיננו מעוניינים לקבל הודעות אזהרה מהעירייה על הזנחת חדר המדרגות, אנו פונים לאיש מקצוע שיטפל בבעיה.

הסימנים שלפני הסערה

לאחר שכבר הזמנתם אינסטלטור שיבצע צילום קווי ביוב, הבנתם כי הסימנים לנזילה בצנרת היו שם תמיד. זה התחיל בריח של עובש בבית והתפתח לסימנים ירוקים ושחורים על גבי הקירות. לפני שזה הגיע לסתימה בצנרת, החלטתם להזמין אינסטלטורים מקצועיים אשר משתמשים במצלמה מיוחדת המאתרת נזילות בקלות וביעילות ללא הצורך בביצוע הרס קירות הבניין והצינורות.

לא צריך לפרק את הצנרתdrain-pipe-2083764__340[1]

אם בעבר היה צורך לפרק את הביוב והצנרת כדי לאתר את התקלה, הרי שהיום ניתן פשוט לבצע צילום ביוב כדי לאתר את הבעיה. אלה כמה יתרונות לצילום קווי ביוב לצורך איתור נזילות או ליקויים בביוב:

  • היום משתמשים האינסטלטורים במצלמה המחוברת אל רובוט נייד. מצלמה איכותית זו שולחת תמונות טובות וברורות של קווי הביוב.
  • המצלמה מאתר את הליקויים באופן מדויק, כך שהאינסטלטורים יכולים לפרק רק את הצינור הבעייתי, בהתאם לנתונים ששלחה המצלמה.
  • הצילום הרובוטי חוסך בזמן יקר ועושה את העבודה עבור האינסטלטורים, אשר מצדם אינם צריכים לרדת אל הביוב כדי לחפש את התקלה.
  • המצלמה הניידת היא קטנה וקומפקטית ויכולה להגיע למקומות בעייתיים שקשה להגיע אליהם בדרך אחרת.

מה צריך לבדוק כאשר בוחרים מצלמה לאיתור נזילות

אם אתם מחפשים מוצר צילום ביוב, עליכם לפנות לחברה מקצועית שמספקת אותו. חפשו באינטרנט חברה טובה ואספו המלצות במידת הצורך. חשוב שהמוצר יהיה איכותי, עמיד בפני פגעי מזג האוויר אשר יכול לשמש את אנשי המקצוע למשך שנים רבות. כמו כן, כדאי לבחון את עניין המחיר ולוודא כי הוא מתאים לתקציב שהצבתם לעצמכם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »