כיצד לבחור חברת הדברה ברחובות

כאשר אל הסביבה הביתית או אפילו זו של מקום העבודה מגיעים אורחים לא רצויים כמו תיקנים, נמלים ומכרסמים צריכים לדעת אל מי לפנות על מנת לפתור את הבעיה בצורה מלאה. במקרה של כל אחד מאלה זה חשוב לדעת לפנות אל מדביר מקצועי בלבד וזאת על מנת שלאח הטיפול יהיה אפשרי לחזור אל הפילות היומיומית השגרתית מבלי לסבול מכל מה שאורחים מסוג כזה מביאים אל המקום שבו הם מצאו לעצמם בית. איך יודעים במידה וצריכים לבחור חברת הדברה באזור של רחובות להבי את זו שתעשה את העבודה הכי אפקטיבית כדי שאף מכרסם או חרק לא יחזור? עברו על העיקרים הבאים לבחירה נכונה.

חברת הדברה ברחובות

עובדים רק עם רישיונות

הדבר הראשון והכי חשוב להבנה הוא כי מדביר מוסמך הוא כזה אשר עובד עם חומרי הדברה לפי התקן וכי יש לו את ההסמכות הנדרשות עבור כל סוג של הדברה. המשרד לאיכות הסביבה מספק רישיון עבור 4 סוגים של הדברות, שהם רישיון עבור הדברה של חרקים, רישיון להדברה של מכרסמים, רישיון איוד מוגבל ורישיון איוד בלתי מוגבל. זה לא מספיק כי יהיה הרישיון הנדרש עבור ההדברה שאותה צריכים לבצע, כי אם שיהיה בתוקף. כל מדביר הוא כזה אשר עבר את ההסמכה, וצריך להיות לו רישיון הדברה מהמשרד לאיכות הסביבה שאותו הוא מקבל לאחר שעמד בכל הקריטריונים הנדרשים בצורה נאותה.

פועלים לפי המלצות

הפרמטר הבא בתור מבחינת חשיבות של בחירה נכונה עבור חברה שתבצע הדברה באזור של רחובות הוא העצה של מכרים שכבר יש להם ניסיון בתחום. אנשים תמיד חוששים מהנושא הזה של הדברה כי מדובר בחומרים מסוכנים לא רק למכרסמים וחרקים אלא גם לבני אדם, ולכן זה מאוד חשוב לקבל את עצתם של אנשים שעל דעתם סומכים כאשר הם כבר בצעו בעבר עבודה של הדברה עם חברה מסוימת ואת השם של אותה חברה הם יותר משמחים להעביר הלאה לאנשים אחרים. המלצות מזרים יכולים לקבל ללא הרף, אבל כאשר ההמלצה היא בצורה ישירה ולא בעקיפין, יכולים להתקדם אל עבר הבחירה עם כמה שיותר פידבקים חשובים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »