לא לסלבס בלבד: פגישה עם סטייליסטית אישית

לא מעט סלבריטאים כידוע, משתמשים בשירותי סטיילינג אישיים. הם מחזיקים צוות עצום של אנשי מקצוע שעובדים איתם ולמענם על צרכים שונים, ובין היתר, על שירותי סטיילינג עבור אירועים שונים, בין אם זה אירועים רשמיים, פגישות אישיות, צילומים בתקשורת ואפילו עבור היומיום.

אך לא רק סלבס יכולים ליהנות משירותיה של אושרת אורן – סטייליסטית אישית. גם אנשים מן השורה אשר רוצים לקבל שירות שכזה יכולים ליהנות ממנו, ויש לא מעט אנשים שאכן בוחרים להשתמש בשירותים שכאלה לצרכים שונים, בין אם מדובר על אירועים גדולים, פגישות עבודה או אפילו לצורך שינוי כללי של המלתחה כחלק ממהפך כללי שהם מבקשים לעבור, בין אם זה מהפך חיצוני בלבד ובין אם זה מהפך חיצוני ופנימי.

סטייליסטית אישית

שירותי סטייליסטית אישית יכולים לעזור לגברים ולנשים, כאלה אשר חשים שהם אינם מתלבשים כפי שמצופה מהם או כפי שהם מצפים מעצמם. באמצעות שירותי סטיילינג אישית הם יכולים לקבל כלים, עזרה ודוגמאות כיצד לשנות את המלתחה, כיצד להתאים את הבגדים למבנה הגוף, לעיצוב השיער, לאיפור (אצל נשים). כלומר כיצד לייצר מראה תואם באופן כזה, שכל פרט ופרט יהיה קשור אחד לשני בצורה יפה.

לא מעט אנשים היום מודעים היטב לכל העניין של הסטיילינג והאופנה, לכן הם גם מבקשים לעצב לעצמם סטייל משלהם, הם מבקשים להיעזר לשם כך בגורם מקצועי שידע להתאים להם את הפרטים השונים, למצוא את הסגנון והעיצוב שיתאים להם ומן הסתם, הם רוצים למצוא ייחודיות, אשר תבליט אותם, תשנה את המראה שלהם ותגרום לאנשים לשים לב אליהם.

צריך לומר, אפשר להשתמש בשירותי סטיילינג פעם אחת, לצורך אירוע ספציפי חגיגי, וכך עושים לא מעט אנשים, למשל לפני חתונות, בר ובת מצוות, פגישות חשובות ועוד, וכן אפשר להשתמש בשירותי סטיילינג לאורך זמן, למשל, כשרוצים לבצע שינוי כללי, בכל מובן ובכל אספקט. באופן כזה, אפשר לייצר מגמה של שינוי לאורך זמן, ואפשר גם לבצע מספר שינויים לאורך תקופה. זה אומנם יותר יקר ויותר ארוך, אך במקרים מסוימים, זה בדיוק מה שאנשים מחפשים.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »