ייצוג משפטי לתביעת נזקי גוף

נזקי גוף, קטנים כגדולים, הם דבר טראומתי וקשה. הגוף שלנו קדוש לנו, ונושא אותנו בתוכו, על כל רצונותינו ומטרותינו, ופגיעות גוף יכולות לקטוע חלום ולהפוך את החיים למורכבים במיוחד. במידה וחוויתם נזק גופני זה או אחר, כדאי לבדוק מול עורך דין מומחה בתחום זה של נזקים האם מגיע לכם פיצויים, וממי.

אזרחים רבים אינם מודעים לזכויותיהם מול ארגונים שונים. המעסיק שלהם, הביטוח הלאומי, חברות הביטוח הפרטיות, ולעיתים שלושתם כאחד, יכולים להיות גוף מפצה שדרכו ניתן לקבל גיבוי כלכלי בצורת פיצויים שיכולים לעזור לנפגע לשקם את חייו, ולעלות על גל חיובי למרות הנזק הגופני.

בוחרים בעורך דין לתביעות נזקי גוף

לא כל משרד עורכי דין מתמחה בנזקי גוף, ובעוד שרבים ייקחו תיק מסוג זה ברצון, הרי שללא הידע והניסיון המגיעים עם התמחות בתחום זה, כמו גם בכל תחום אחר, הרי שהתוצאה עלולה להיות פחות מאופטימאלית.

נזקי גוף הם לא דבר שיש להקל בו ראש, ובעוד רבים סובלים מפגיעות ונזקים קלים, כוויות קלות במטבחים, שריטות קלות וכיו"ב, הרי שרבים חווים נזקים משמעותיים ומהותיים בגוף שלהם. מקרים אלו דורשים לא רק התערבות רפואית, אלא גם התערבות של עורך דין התמחה בנזקים גופניים בכדי להבין את המקרה, להסבירו בצורה משפטית, ולהביאו לכדי תיק תביעה ברור ומבוסס היטב, למענכם.

סוגי נזקים ותזמון הפעולה

כמו בכל תביעה, הרי שגם בעולם נזקי הגוף ישנה דחיפות מסוימת בנקיטת הפעולות הנדרשות. בעוד שתביעות מסוג זה עלולות לקחת חודשים, ולעיתים אף שנים, הרי שאיסוף הראיות, ייחוד בנושא זה של פגיעת גוף, נדרש לביצוע מיידי.

הגוף משתנה, מתפתח, מחלים (או מתדרדר), ובכדי לבסס את טענות על נזקי גוף יש להתחיל לאסוף ראיות כבר מן הרגע הראשון. רבים שוכחים פעולה זו, שכן ברגעים הראשונים ישנו לעיתים הלם וצורך בקבלת תמיכה וריפוי, שכן אנו דואגים למצב הגוף שלנו. מוטב להישאר בפוקוס, ולזכור כי כשאנחנו בפוקוס ופועלים ללא פאניקה, אז לא רק שהבחירות שלנו נכונות יותר לרגע הזה, אלא שגם בטווח הארוך, עם התפתחות התביעה, אנו דואגים לבצע את הפעולות הנכונות והבריאות ביותר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל

בחירת מטפלת רגשית נכונה עבורכם

אם תהיו מעוניינים להשיג שיפור משמעותי מבחינת המצב הרגשי והיכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים, יהיה מומלץ לבחור מטפלת רגשית אשר תוכל להבין את הצרכים שלכם

קרא עוד »