מדוע אתה צריך ביטוח תאונות אישיות קבוצתי לעובדים שלך?

ביטוח תאונות אישיותלאחרונה עולה קרנם של ביטוחי התאונות האישיות הקבוצתיים. ביחס ישר לעלייה בביקוש שלהם, גם עולה מספרם של המעסיקים שמאפשרים לעובדים שלהם להצטרף לביטוח כזה. אז מהו ביטוח תאונות אישיות קבוצתי, ולמה כדאי לך להציע לעובדים להצטרף לתוכנית ביטוחית כזו? הנה כל הפרטים.

כמה מילים על החשיבות של ביטוח תאונות אישיות

תאונות הם חלק בלתי נפרד מהחיים. בין אם נאהב את זה ובין אם לא- זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו, גם לעובדים שלנו. בין אם זוהי חלילה תאונת דרכים, פעילות ספורטיבית שנגמרה לא טוב, החלקה על קליפת בננה במשרד בעבודה- תאונה אחת קטנה יכולה להשבית את העובד שלך לחלוטין ללא התרעה מוקדמת, ואם לא יהיה לו ביטוח מתאים הוא יידרש להוציא סכומי כסף עצומים לטיפולים, לציוד רפואי ולצרכי שיקום. לקונטקסט הזה נכנס ביטוח תאונות אישיות, כדי לספק לעובד שלך את סכום הכסף לו הוא יזדקק באופן מיידי, אם וחלילה יהיה מעורב בתאונה, כך שהוא לא יצטרך להתמודד לבד עם נטל ההוצאות הכבד.

ביטוח תאונות אישיות במסלול קולקטיבי- כמה הטבות מרכזיות

לביטוח תאונות אישיות קבוצתי יש נדבך נוסף ששווה להכיר, שקשור לקבוצתיות של מסלול ביטוח זה. מסלול קבוצתי מיועד עבור קבוצה גדולה של מבוטחים (לפחות 50), והוא מיטיב עם שני הצדדים- עם העובדים ועם חברת הביטוח כאחד (מיד נסביר כיצד מתן אפשרות לעובדים לרכוש ביטוח שכזה דרך מקום העבודה ייטיב גם איתך). חברה הביטוח מצידה, מעדיפה לבטח קבוצות גדולות מאחר שעסקה כזו מאפשרת לה ליהנות מכוח קנייה רב. המבוטחים עצמם נהנים מהאטרקטיביות שמגיעה עם כוח הקנייה הרב הזה. חברות הביטוח, בזכות היכולת לפזר סיכונים, מציעות עסקאות ביטוחיות שהן פשוט טובות יותר מאלו שמבוטחים יכולים היו לקבל אם היו רוכשים ביטוח במסלול הפרטי: כוח עמידה רב יותר מול חברת הביטוח בעת הגשת תביעה, פרמיות זולות יותר, תנאי חיתום נוחים יותר ומגוון כיסויים רחב יותר.

בהקשר זה, אם יצא לכם לנפוש בחו"ל וחלילה להיפצע, כדאי להיכנס לכאן וללמוד מה ניתן לעשות.

אבל למה זה כדאי לך?
עתה, משהבהרנו מהו ביטוח תאונות אישיות ולמה ביטוח כזה במסלול הקולקטיבי רלוונטי כל כך לעובדים שלך, נעבור לדבר עליך. אז זה אחלה לעובדים שלך, נכון. אבל מה יוצא לך מזה? ובכן, ברגע שתציע לעובדים שלך הטבה כזו, שנחשבת יוקרתית ומיטבית עבורם, אתה בעצם תשפר את התנאים הסוציאליים שלהם ותתמוך בתוכנית ההטבות לעובדים שמוצעת על ידי הארגון. המשמעות בפועל זה, שהעובדים שלך ירגישו שמשקיעים בהם יותר ושאיכפת להנהלה מהם, מה שבתורו ישפיע על רמת המוטיבציה שלהם ועל מידת המחויבות שלהם לארגון ולמקום העבודה. העובדים הם המשאב החשוב ביותר וככל שתשקיע בהם, כך תזכה ליהנות מהפירות: התפתחות עסקית, הכנסות גבוהות יותר ואפקטיביות רבה יותר בארגון.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »