כמה עולה פתיחת סתימה בביוב

ביוב סתום הוא חוויה בלתי נעימה בהחלט שהופכת למנת חלקם של תושבים רבים בישראל, בייחוד אלה הגרים בבניינים משותפים או עובדים במשרדים רבי קומות. סתימה בביוב יכולה להתבטא בריח חריף שעולה ממנו, ריח הפוגע באיכות החיים ובשגרה היומית. גם הצינורות הביתיים יכולים לסבול מהביוב הסתום שכן לא פעם מגלים דיירי הבית כי המים הדלוחים עלו על גדותיהם דרך צינורות המטבח. סתימה בביוב מחייבת פעולה מידית של אינסטלטור מומחה.

מדוע הביוב נסתם

צינורות הביוב מסייעים לנו לשמור על הניקיון בדירתנו בכך שהם מובילים את הפסולת אל תעלת הניקוז. אך להובלה זו יש מחיר, שכן הצינורות נוטים להיפגם ולהישחק ככל שעובר הזמן. דרך הצינורות עוברים חומרים בעלי רכיבים שונים – החל ממים זורמים וכלה בשמנים וניירות. ואם לא די בכך, הרי שאת הצינורות מנקבים לא פעם שורשי העצים המחפשים מקור מים.

על מה משפיע מחיר פתיחת סתימת ביוב

פתיחת סתימות ביוב דורשת את התערבותם של אינסטלטורים מיומנים. קיימים כמה פרמטרים המשפיעים על מחיר פתיחת סתימת הביוב:

  • מתי אתם מזמינים את האינסטלטור – אינסטלטורים טובים זמינים 24/7, אך קחו בחשבון שאם אתם מזמינים אינסטלטור בלילה, הוא יגבה מכם יותר כסף על ההגעה.
  • גודל הסתימות – טיפול בסתימה קלה מצריך משאבים זולים יחסית. זאת בניגוד לסתימה מאסיבית המצריכה שימוש לשאיבת ביוב (ביובית).
  • באופן כללי, המחיר של פתיחת סתימה בסיסית עשוי לנוע בין 170 ל-280 שקלים. המחיר משתנה בהתאם לסוג הסתימה, כמובן.

לא רק פתיחת סתימות

אינסטלטור מקצועי מטפל לא רק בסתימות ביוב, אלא גם בתיקון בעיות שונות שעלולות להתגלות בבית. כך למשל, אחת הבעיות הנפוצות היא פיצוץ צנרת המתבטא ברטיבות והופעה של עובש על הקירות. האינסטלטור משתמש במצלמה תרמית כדי לאתר את הנזילה ולתקן את הצנרת. תיקונים אחרים כוללים החלפה של רכיבים ברחבי הבית כמו החלפת ברזים ישנים, שיפוץ אמבטיות או החלפת ניאגרות בחדרי השירותים. מעבר לכך, האינסטלטור הוא האיש הנותן מענה לבעיית הדוד החשמלי שלכם. כאשר הדוד אינו מחמם את המים בימי החורף, מבצע האינסטלטור החלפה של גוף החימום.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם