אחות סיעודית ללילה לאחר ניתוח

ניתוח הוא פעולה מורכבת ומלחיצה לאנשים צעירים ומבוגרים כאחד. אך בעוד שהצעירים יכולים בדרך כלל להתאושש במהירות מניתוח, הרי שלמבוגרים העניין עלול לקחת זמן רב יותר. היום שאחרי הניתוח יכול להיות קשה עבור המבוגרים, ולכן חשוב שיהיה עמם אדם מקצועי אשר ישגיח עליהם. אחות סיעודית ללילה לאחר ניתוח היא האדם הנכון לפנות אליו במקרה זה.image001

 

יתרונותיה של אחות מקצועית

אמת, אין מי שישגיח טוב יותר על יקיריכם מכם. אבל לעתים נדרש סיוע מטעם אחות לאחר ניתוח מומחית ומקצועית. אלה כמה סיבות לשכור את שירותיה של האחות המיומנת:

  • עזרה מקצועית בדרך – ההתאוששות מניתוח יכולה להיות מורכבת, בייחוד אם מדובר באדם מבוגר שיש לו מחלות רקע. דווקא הלילה הראשון לאחר הניתוח עלול להיות הלילה הקשה ביותר. אחות מקצועית יודעת להגיש עזרה במהירות, לזהות סימני מצוקה של המטופל ולקרוא לצוות הרפואי שבבית החולים.
  • לילה שקט – כאשר האחות הפרטית משגיחה על יקיריכם בבית החולים, אתם יכולים ללכת לביתכם ולנוח מעט לאחר המתח שהצטבר. בעודכם ישנים בשקט את שנת הלילה הערבה ביותר, אתם יודעים כי אשת מקצוע שולטת בעניינים.
  • יחס אישי – האחיות בבית החולים עמוסות בעבודה. הן מתרוצצות בין חולה אחד לאחר, מודדות לחץ דם, נותנות את התרופות המתאימות ועונות על שאלותיהם של בני המשפחה המוטרדים. מטבע הדברים, לאחות אין פנאי להעניק יחס אישי חם ואוהב למטופל שזה עתה עבר ניתוח. אחות פרטית, לעומת זאת, נמצאת עם מטופל אחד בלבד בכל עת, נכונה לומר לו מילה טובה, לעודד אותו ולסייע לו בכל הדרוש.

בוחרים את האחות המתאימה

בחירת אחות פרטית לבית חולים אינה עניין של מה בכך. מכיוון שמדובר בשלומו של יקירכם ומשום שאתם מפקידים אותו בהשגחתו של אדם זר, חשוב לברר פרטים חיוניים על האחות המקצועית ולוודא שמדובר בחברה מוכרת אשר שולחת מטעמה את האחיות. אל תהססו לבקש מהאחות להציג בפניכם את תעודת ההכשרה שלה, ואם אפשר, בררו על החברה המספקת את השירות פרטים נוספים בפורומים, אתרי אינטרנט ואולי גם בקשת המלצה מחברים טובים אשר השתמשו בשירותים אלה.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »
בודק שכר
אנשי מקצוע

3 דרכים לבחור בודק שכר

מעוניינים למצוא בודק שכר שיוכל לבצע את העבודה שלו ברמה מקצועית גבוהה במיוחד ולוודא כי כל אחד מן העובדים שלכם מקבל את כל הזכויות והשכר

קרא עוד »