בית אבות בשרון ברישיון ופיקוח משרד הבריאות

בחירת בית אבות היא משימה לא קלה שכן לא מעטים לצעירנו הסיפורים אודות בתי אבות ,מטפלים אישיים כמו גם צוות רפואי שממש לא מקנים לחיים יחס ראוי.

על מנת שהאנשים המבוגרים בחיינו יוכלו ליהנות מחיים איכותיים ולא כאלה שמתעלמים מהם, מתעמרים בהם ואף מתנהגים אליהם באכזריות – חשוב למצוא בית אבות בשרון או בכל אזור בארץ אשר נמצא בפיקוח משרד הבריאות ושיש לו רישיון לפעול בתחום דיור מסוג זה.

בית אבות בשרון

אבל כיצד מבין שלל בתי אבות מוצאים את זה שיש לו את האישורים? הנה כמה שיטות לאיתור בית אבות בשרון ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות:

מסמכים ואישורים – כאשר אתם מגיעים לפגישה בבית האבות וכבר בזמן ההכרות עם אתר האינטרנט של בית האבות, שימו לב כי מוצגים לפניכם כל האישורים המתאימים שמעידים על כך שהמקום נבדק ומופעל באישור. זאת תהיה הגושפנקא הראשונה שלכם להתחלת הבדיקה שלכם.

ניסיון – חשוב לבדוק כי העובדים בבית האבות הם מנוסים וכאלה שיכולים לשרת בצורה טובה את הדיירים כמו גם לסייע לכם בכל תחום בין אם מדובר בתחומים הפיזיים, התודעתיים, הנוירולוגיים, הנפשיים והחברתיים. בתי אבות מאושרים ומפוקחים הם כאלה שיש בהם את כל הכלים למתן שירות ודיור טוב ומחבק.

תעודות – וודאו כי לכל המטפלים בבית האבות ,לרופאים ולאחיות ישנן תעודות המעידות כי הם מומחים בתחום. חשוב לא להתבייש ולקבל את התעודות לידיכם לבדיקה, תוך שבתי אבות כבר רגילים למסור תעודה כזאת ללקוחות, והם עושים זאת מידית במידה והם אכן מקומות לגיטימיים שעוסקים בתחום.

מטפלים מומחים – וודאו כי במקום ישנם מטפלים מומחי שנמצאים בכל זמן לצד הקשישים, שימו לב כי במקום ישנו צוות של רופאים ואחיות באופן קבוע וכי הקשישים יכולים ליהנות מתזונה נכונה שתטיב עמם ותתאים לשלל מצבים בריאותיים.

פעילויות שונות – שימו לב כי בית האבות מציע לדיירים שלל פעילויות כיפיות, משמחות, מגבשות וכאלה שיאפשרו פיתוח התודעה ופיתוח דרכי חשיבה.

עשו את כל אלה ואתם כבר בדרך למציאת בית אבות מצוין!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם