רוכשים מזרן חדש? שימו לב לפרמטרים הבאים

החלטתם שהגיע הזמן להפסיק לאחל לעצמכם "לילה טוב" ופשוט ליהנות מלילה טוב? הדרך ללילה ארוך ונעים מתחילה ונגמרת עם מזרון איכותי. רגע לפני שאתם רוכשים את המזרן החדש שלכם, לפניכם הפרמטרים שחשוב להעניק להם תשומת לב.

1.חנות בעלת ותק ומוניטין:

כשאתם רוצים לאכול אוכל טוב, אתם הולכים קודם כל אל מסעדה טובה. דומה הדבר עם מזרונים: אתם רוצים להבטיח שתרכשו מזרן איכותי? עליכם לבחור ראשית בחנות מובילה בעלת ותק ומוניטין בתחום המזרונים. חשוב מאד שתפנו אל חנות כזו מכמה סיבות: חנות עם ותק ומוניטין למעשה משקפת את שביעות רצון הלקוחות, שכן בלי לקוחות מרוצים החנות לא הייתה ממשיכה לעבוד ולהתקיים. כמו כן, חשוב מאד לפנות אל חנות שמתעסקת רק במזרונים ולא בחנות שמוכרת גם מזרונים.

2.פריסת תשלומים נוחה:bed-1846251__3401

איך תישנו טוב אם תחשבו בכל לילה על ההוצאה הכלכלית? חנות מובילה המוכרת את המזרונים תבטיח לכם גם פריסת תשלומים נוחה שתעניק לכם את הלילה הטוב שאתם מייחלים לו. ההשקעה במזרן איכותי הינה השקעה חיונית וחשובה, ובעת שתוכלו לשלם על המזרן החדש שלכם בפריסת תשלומים נוחה, נדמה שאין סיבה מדוע לא להחליף את המזרן שלכם.

3.אחריות ארוכת טווח:

כשאתם רוכשים מוצר, אתם רוצים להבטיח שעשיתם עסקה טובה ובטוחה. אז לאחר שבחרתם בחנות מזרנים מובילה שמעניקה לכם את הביטחון ואת השקט הנפשי, יש דבר נוסף שהחנות תוכל לעשות בשבילכם: להעניק לכם תעודת אחריות על המזרן. ברגע שיש לכם תעודה שכזו, אתם יודעים שיש לכם אל מי לפנות במקרים של בעיות שונות הצצות במזרן. ההשקעה הכספית שלכם בטוחה ומוגנת, ובכל מקרה שבו אתם חשים שדבר אינו כשורה במזרן החדש שלכם – יש לכם אל מי לפנות ולקבל מענה ושירות מלאים.

4.מבחן הנוחות – המבחן החשוב ביותר:

הגעתם אל חנות המזרונים המומלצת? כעת עליכם לבחון את המזרונים ולגלות מה הכי נוח לכם. המוכר בחנות המזרונים ישמח להציג לכם דגמים המתאימים לצרכים שלכים לרבות מזרן אורטופדי, מזרן רך או קשה, מזרן קפיצים וכדומה. בחנות ישנה תצוגה של מזרונים כך שאתם לא קונים חתול בשק, אלא מנסים את כל המזרונים המוצגים עד שתמצאו את האחד שלכם שיעניק לכם את הנוחות לה אתם ראויים בשינת הלילה שלכם.

5.קונים מזרן זוגי? מגיעים אל החנות ביחד:

אם אתם הולכים להתחדש במזרן יחיד, הרי שתוכלו להגיע אל חנות המזרונים לבדכם. רוכשים מזרן זוגי? מגיעים בזוג אל חנות המזרונים! לא מתפשרים על נוחות בשום אופן, ולכן עליכם להגיע ביחד אל החנות על מנת לבדוק את המזרונים המוצעים לכם ביחד. לא ניתן לקבל החלטה על סמך חוות דעת אחת בלבד, אלא על חוות דעת של שניכם, מהסיבה שמה שנוח לאחד מכם, לא בהכרח יהיה נוח גם לשני.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם