נטלי לזר הראל מגשרת מוסמכת

מדינה דמוקרטית הרוצה כלכלה בריאה אינה יכולה להתפשר על איכות מערכת המשפט שלה. מערכת המשפט מספקת וודאות לעסקאות ומבטיחה כי במקרה של סכסוך עסקי תהיה כתובת אמינה לפנות אליה. כך אנשים לא חוששים לחתום על עסקאות מורכבות מכיוון שהם יכולים להיות בטוחים כי במקרה של מחלוקת הם יוכלו לפנות אל בתי המשפט. על רקע זה ניתן לומר כי מדינת ישראל מצויה בבעיה קשה ואקוטית המשפיעה על אנשי העסקים בישראל בצורה עצומה.

נכון, מערכת המשפט בישראל היא אחת ההגונות בעולם ואין ספק כי השופטים בישראל ידועים בכך שאין להם משוא פנים ושהם הוגנים והגונים. אך הבעיה של מערכת המשפט היא התמשכות ההליכים בה. כך יוצא כי סכסוך עסקי יכול להיפתר גם לאחר עשר שנים וכך העסק יכול לסגור את שעריו בזמן זה. על רקע זה האופציה של מגשרת מומחית כמו נטלי לזר היא כל כך טובה והכרחית למשק הישראלי.

נטלי לזר הראל

אילו תכונות צריכות להיות למגשרת טובה?

עליכם להבין כי מגשרים מורידים עומס עצום מבתי המשפט וגם מאפשרים לנהל את ההליכים המשפטיים בצורה הרבה יותר מהירה. כך יוצא כי הן מבחינה מערכתית והן מבחינה פרטנית כל כך משתלם לפנות אל מגשרת. אך כאשר אנחנו פונים אל מגשרת אנחנו צריכים להבטיח מספר דברים. ראשית היא חייבת להיות בטוחים כי מדובר במגשרת מוסמכת, לצד זאת אנחנו חייבים להבטיח כי המגשרת תהיה מומחית בחוק ובהלכות וזאת בכדי להבטיח כי היא תדע לדון במקרה שלפניה בצורה הטובה ביותר שיש. בנוסף, המגשרת צריכה להיות הוגנת והגונה וזאת בכדי שהצדדים יוכלו לבטוח בה ולהיות בטוחים כי היא תידון במקרה בצורה הטובה ביותר שיש.

מדוע לפנות אל עו"ד לזר?

אם אתם מחפשים אחר מגשרת מוסמכת, איכותית וברמה הגבוהה ביותר שיש אנחנו ממליצים לכם לפנות אל עו"ד נטלי לזר הראל. עו"ד לזר הראל היא בעלת ניסיון עשיר כאשר בכל תיק שבו היא מגשרת היא מקפידה על הגונות והגינות וזאת בכדי להגיע אל התוצאה הצודקת ביותר וההוגנת ביותר שיש אשר תשקף הן את המקרה הספציפי שלפניה והן את לשון החוק ורוח ההלכה המשפטית.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם