מרכז תכלת – נעים להכיר

התמודדות עם לקות למידה, הפרעות קשב וריכוז ובעיות בהתפתחות יכולה להיות לא פשוטה בכלל. מה גם שישנם מקרים שאלו אשר סובלים מאותם מקרים אינם מודעים לקיומם. מרכז תכלת זו מרכז שבא לעזור בדיוק לאותם אנשים, וזאת תוך כדי אבחון ולאחר מכן בחינת טיפול ראוי.

מרכז תכלת – אבחון, ייעוץ וטיפול

במרכז תכלת www.merkaztchelet.co.il עורכים אבחונים דידקטיים, ליקויי למידה, קוגנטיביים ועוד. לאחר עריכת האבחון מתבצעת הערכת מצב, ייעוץ ומתן טיפול הולם. כל האבחונים מתאימים לכל הגילאים, ואם אתם או הילדים שלכם חשים שלא בנוח עם המצב שלכם ומאמינים שאתם צריכים לעבור אבחון, תוכלו להיות בטוחים שמרכז תכלת זה המקום המתאים בשבילכם לעשות זאת.

מרכז תכלת

המרכז פועל בשיתוף פעולה מלא עם השירותים של קופת החולים כללית, כך שאתם יכולים ליהנות מסבסוד במידה ואתם רשומים בקופת החולים. האחראים במרכז תכלת הם ד"ר אהרון שיף וד"ר ילנה שייאנוב-מיוטל, אשר מחזיקים בניסיון עתיר שנים באבחון בעיות מכל הסוגים והצעה של טיפולים הולמים.

אל תוותרו על הילד שלכם

אם אתם שמים לב שהילד שלכם מתמודד עם קשיים שמפריעים לו לנהל את החיים שלכם בשגרה ולמצות את הפוטנציאל שלו, אל תהססו לשלוח את הילד לאבחון, כך שיהיה אפשר לדעת מדוע כל הקשיים הללו צצים להם, ומה ניתן לעשות בנידון.

כל שעליכם לעשות זה לשלוח את הילד למרכז תכלת, בו הוא יוכל לעבור אבחון הולם, ואתם תוכלו להיות רגועים שהילד שלכם מקבל כל מה שצריך בכדי שיוכל למצות את הפוטנציאל שלו בסביבה הלימודית והחברתית.

דואגים לצרכים של הילד

במקרים מסוימים הילד שלכם יוכל ליהנות מאישורים לקבלת הקלות במבחנים, ובכך הוא יוכל להפוך את החוויה הלימודית שלו ליותר מוצלחת. הרי אתם בוודאי שואפים לראות את הילד שלכם עושה את המיטב בכל דבר שהוא רק נוגע בו, ולפיכך אתם צריכים להביא בחשבון את הנושא הזה ולשים לב שאתם בוחרים לעשות למענו כל שנדרש. במידת הצורך פשוט תפנו בהקדם אל מרכז תכלת לקביעת פגישה ואבחון המצב של הילד שלכם ומה שתוכלו לעשות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם