מתקן נעליים – למה בכלל צריך את זה?

כמה זוגות של נעליים יש לכם? עשר? עשרים שלושים? פי שתיים מזה? זה אולי קל לרכוש נעליים לכל שימוש ולכל עונה, אבל זה הרבה יותר מאתגר למצוא עבור כל אלה מתקן שיכול להכיל את כל אחד מאלה באופן שיהיה נוח לאיתור כל זוג של נעליים וגם להחזרה למקום בתום השימוש לשם. יש כל מיני סוגים של מתקני נעליים, וכאן נשאלת השאלה אם בכלל הם פריט שהוא בגדר של הכרח?

 

מקום מסודר עבור הנעליים

גם אם ממש נשתדל כמות הנעליים שלנו תהיה כזו שמצריכה לא מעט מקום עבורם. אם לוקחים בחשבון כי לכל אדם יש נעליים לחוף ולבריכה, סנדלים לקיץ, נעליים לבילוי, נעלי ספורט ומגפיים לחורף לכל הפחות, מבינים כי כל אחד מאלה מגיע בזוג, ולכל זוג צריך מקום נוח לאיתור ולשליפה. מכיוון שבכל פעם אנחנו משתמשים בזוג אחר, זה מאוד כדאי וחשוב להניח את כל זוגות הנעליים במקום ספציפי אחד, כך שהן לא תהיינה מונחות בהרבה מקומות בבת אחת, וגם כדי ליצור סוג של סדר בכל הנעליים לפי העונה ורמת השימוש בכל חודש מחודשי השנה.

 

הסרת העומס מארון הבגדים

ארון הבגדים הוא כזה שבו באופן די טבעי מניחים לא מעט פריטים, החל מתחתונים, בגדים מקופלים, בגדים תלויים, צעיפים, גרביים ועוד כל מיני פריטים חיוניים כמו מצעים. דבר זה הופך אותו מריק למלא בכמה רגעים בודדים, וכדי שהחלל הזה יהיה מחולק בצורה טובה זה חשוב להבין כי ארון הבגדים יכול להתאים לכמות מסוימת של פריטים עם הרבה פחות מקום לכמה זוגות של נעליים, בייחוד אם מדובר בכמה אנשים יחדיו, דבר שמגדיל את הכמות הזו במאוד.

 

הכנסו עוד היום ורכשו אחד ממגוון מתקני האחסון לנעליים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »
בודק שכר
אנשי מקצוע

3 דרכים לבחור בודק שכר

מעוניינים למצוא בודק שכר שיוכל לבצע את העבודה שלו ברמה מקצועית גבוהה במיוחד ולוודא כי כל אחד מן העובדים שלכם מקבל את כל הזכויות והשכר

קרא עוד »