מתקן נעליים – למה בכלל צריך את זה?

כמה זוגות של נעליים יש לכם? עשר? עשרים שלושים? פי שתיים מזה? זה אולי קל לרכוש נעליים לכל שימוש ולכל עונה, אבל זה הרבה יותר מאתגר למצוא עבור כל אלה מתקן שיכול להכיל את כל אחד מאלה באופן שיהיה נוח לאיתור כל זוג של נעליים וגם להחזרה למקום בתום השימוש לשם. יש כל מיני סוגים של מתקני נעליים, וכאן נשאלת השאלה אם בכלל הם פריט שהוא בגדר של הכרח?

 

מקום מסודר עבור הנעליים

גם אם ממש נשתדל כמות הנעליים שלנו תהיה כזו שמצריכה לא מעט מקום עבורם. אם לוקחים בחשבון כי לכל אדם יש נעליים לחוף ולבריכה, סנדלים לקיץ, נעליים לבילוי, נעלי ספורט ומגפיים לחורף לכל הפחות, מבינים כי כל אחד מאלה מגיע בזוג, ולכל זוג צריך מקום נוח לאיתור ולשליפה. מכיוון שבכל פעם אנחנו משתמשים בזוג אחר, זה מאוד כדאי וחשוב להניח את כל זוגות הנעליים במקום ספציפי אחד, כך שהן לא תהיינה מונחות בהרבה מקומות בבת אחת, וגם כדי ליצור סוג של סדר בכל הנעליים לפי העונה ורמת השימוש בכל חודש מחודשי השנה.

 

הסרת העומס מארון הבגדים

ארון הבגדים הוא כזה שבו באופן די טבעי מניחים לא מעט פריטים, החל מתחתונים, בגדים מקופלים, בגדים תלויים, צעיפים, גרביים ועוד כל מיני פריטים חיוניים כמו מצעים. דבר זה הופך אותו מריק למלא בכמה רגעים בודדים, וכדי שהחלל הזה יהיה מחולק בצורה טובה זה חשוב להבין כי ארון הבגדים יכול להתאים לכמות מסוימת של פריטים עם הרבה פחות מקום לכמה זוגות של נעליים, בייחוד אם מדובר בכמה אנשים יחדיו, דבר שמגדיל את הכמות הזו במאוד.

 

הכנסו עוד היום ורכשו אחד ממגוון מתקני האחסון לנעליים.

Updated: אפריל 26, 2020 — 2:22 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016