שיש אבן קיסר – קטלוג דגמים איפה רואים?

בעבר כל מטבח היה מורכב משיש טבעי. לא היו יותר מידי אופציות, ולכן לכולם היה פחות או יותר אותו סוג של שיש הן במטבח והן בחדר האמבטיה. המבחר היה מצומצם ולא היה ניתן להתפרע עם עיצובים מיוחדים ומקוריים. אך בשנים האחרונות, נוצרה נישה חדשה בעולם השיש – השיש הסינטטי. במקום להסתפק במבחר המצומצם של האבנים הטבעיות, ניתן ליהנות ממגוון רחב של דגמים ודוגמאות שלא נראו לפני כן בשוק. שיש אבן קיסר מהווה דוגמא נפלאה לאבן סינטטית עמידה ויציבה, אשר אינה נשרטת בקלות ואינה מתקלקלת במגע עם מים או רטיבות – פתרון מצוין לשיש באמבטיה. ניתן היום למצוא לא מעט קטלוגים שונים אשר מציגים דגמים שונים ומיוחדים. לכל שנה יש את הקטלוג שלה, אשר מציג את הדגמים אשר מיוצרים ומשווקים בה. לכן חשוב לבחון מספר קטלוגים של השנים האחרונות, על מנת להבין את הסגנון האידיאלי עבורכם.

שיש אבן קיסר

 

איזה דגמים של שיש אבן קיסר ניתן למצוא היום בשוק?

כאמור, מספר הדגמים הינו גדול ומגוון, היות ובכל שנה נוספים דגמים נוספים לשוק. ניתן למצוא קולקציות הטרוגניות, אשר מציעות דגמים ייחודים לכל טעם ולכל כיס. ניתן למשל למצוא דגמים אשר מתחברים יותר לטבע ולשקט, דגמים אלו שואבים השראה מהמקורות שלנו ולכן יכולים להעניק תחושה של שקט ושלווה בכל בית ובכל חדר. ניתן למצוא לא מעט דגמים אשר משתמשים באלמנטים של בטון למשל. דגמים אלו מעניקים תחושה רעננה וחדשנית יותר, אשר תעניק לחדר האמבטיה שלכם תחושה של התפתחות והתחדשות. ניתן למצוא דגמים אשר משלבים אבנים טבעיות כגון גרניט, דבר המעניק לכל אבן מראה ייחודי ומקורי. ניתן למצוא דגמים במגוון רחב של צבעים וגוונים, החל מצבעי חקי ועד לצבעים הרגועים של לילך עדין. ישנם דגמים בעלי טקסטורה מיוחדת, כגון קווים אלכסוניים, מערבולות ועוד.

לסיכום, כל אחד יכול לעיין בקטלוג של דגמי שיש אבן קיסר ולהתרשם מהעיצובים השונים והמעניינים. ניתן למצוא את הקטלוג באתרי האינטרנט השונים או לחילופין בחנויות אשר משווקות את השיש. כל אחד יכול לבחור לעצמו דגם ייחודי ומעניין מתוך הקטלוג, ובכך להבטיח לעצמו בית מעוצב ומיוחד.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם