החשיבות בתחזוקה שוטפת של גגות

היום כולם כבר יודעים ומבינים את החשיבות בתחזוקה שוטפת של גג הבניין. גג שאינו מטופל כראוי, מגיע לרמה של הזנחה הכוללת לכלוך ואבק בכל מקום, הינו גג שעלול לגרום ללא מעט בעיות בהמשך הדרך. רוב האנשים מבינים כי בעונת החורף, קיים סיכון מסוים שהגג שלהם יתחיל לנזול, והם ירגישו את הגשם בתוך הבית שלהם, בדיוק כמו מחוצה לו. אך על מנת להקטין את הסיכוי הזה למינימום, יש צורך להקדיש את הזמן והמאמץ הדרוש לצורך שמירה שוטפת על גג הבניין. הדבר כולל ניקיון תדיר של המקום, בדיקה שנועדה לוודא את כשירות ותקינות המרזבים והזמנה של איש מקצוע על מנת שיאשר לכם שהגג תקין ואינו דורש שכבת איטום חדשה. מומלץ לבצע את הבדיקה בעונת הקיץ, על מנת שאפשר יהיה לבצע זיפות גגות עם חברה לזיפות גגות, במידה והאיטום אינו תקין.

תחזוקה שוטפת של גגות

זיפות גגות ותחזוקה שוטפת של הגג

כאמור, לקראת סוף הקיץ יש צורך לעלות על הגג ולבדוק את המצב שלו. ברוב המקרים אתם תראו גג מלוכלך, מלא באבק ולכלוך שעף עם הרוח, הגיע לגג ונשאר שם. זה בדיוק הזמן לקחת על עצמכם את הפרויקט של ניקוי הגג, היות ואם לא תעשו את זה עכשיו, כנראה כבר לא תגיעו לזה בכלל. יש צורך לנקות היטב את כל השטח של הגג, ולוודא כי המרזבים עובדים בצורה תקינה. במידה והמרזבים סתומים או מקולקלים, יש צורך להזמין איש מקצוע שיבור לנקות או לתקן אותם. כמו כן, חשוב לבצע בדיקה תקופתית של הגג, כדי לבחון את רמת האיטום שלו. באופן עקרוני, יש צורך לזפת את הגג מחדש אחת לכמה שנים, על מנת להבטיח איטום איכותי ויעיל לאורך זמן. זיפות גגות חייב להיעשות על ידי איש מקצוע שמתמחה בתחום, במטרה להבטיח איטום מושלם כולל של החלקים שקשה להגיע אליהם.

לסיכום, על מנת ליהנות מחורף שקט ויבש, חשוב להתכונן לכך כבר מסוף הקיץ. יש צורך לנקות את המרזבים, לזפת מחדש את הגג במקרה הצורך ולא לשכוח לסייד אותו אחת לשנה. סיוד הגג מסייע לשמור על שכבת איטום אחידה ויעילה.

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.itumgagot.co.il/

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »