תחומים עיקריים שבהם עובדים ישראלים בחו"ל

עבודה בחולעם כל הכבוד לכל מה שארץ ישראל מספקת עבור התושבים שלה, ובהחלט יש כבוד רב, עדיין יש לא מעט ישראלים אשר מוצאים את עצמם מתפרנסים למחייתם מעבודה שאותה הם מבצעים במדינה אחרת לגמרי. זה לא אומר שהם וויתרו על היותם אזרחי ישראל, אלא על אזור המגורים למשך תקופה מסוימת בה הם מבצעים עבודה בחו"ל. תחומי העבודה שבהם מתבלטים הישראלים הם מאוד מגוונים ועם השנים אף משתנים באופן די טבעי בהתאם לדרישות של המשק בארץ ובעולם. מעוניינים לדעת אלו תחומים הכי בולטים נכון להיום? קראו את המאמר הבא ואולי גם אתם תוכלו לעשות רילוקיישן אל עבודה בחו"ל.

ישראלים אוהבים למכור

אחד הענפים היותר בולטים עבור ישראלים שמגיעים אל ארצות אחרות עבור עבודה הוא ענף המכירות שבו מצליחים פעם אחר פעם הישראלים להגיע אל רווחים גבוהים, בייחוד במקומות בהם האנשים אוהבים לעשות קניות כדרך חיים, כמו במדינות רבות בכל רחבי ארצות הברית.

עבודה מסוג זה תתאים לקהל הצעיר יותר שלא מזמן השתחרר מן הצבא ורוצה לעשות רווחים גבוהים תוך תקופה של כמה חודשים עד שנה, משמע זוהי עבודה שמתאימה לגילאים צעירים ולאלה שאוהבים את תחום המכירות בצורה שאינה אמורה לדרוש הימצאות במדינה זרה לתקופה ארוכה כמו בכל יתר העבודות שבהן נדרש רילוקיישן.

היי טק ישראלי

ישראל לא מפסיקה כל העת להביא חידושים טכנולוגיים ברמה הכי גבוהה והרבה מן המוחות המוכשרים /שמצליחים לייצר את ההצלחות הבולטות של זמנים אלה מועברים אל מדינות אחרות שבהן קיימות שלוחות של אותו מקום עבודה שמתפרש על כמה מוקדים בכל רחבי העולם. אנשי היי טק כל הזמן ממוקמים מחדש בעבודות מאוד אטרקטיביות שמאפשרות לחקור את עולם זה במקום אחר, שתמורת המעבר אליו מקבלים שלל של הטבות ופינוקים שמאוד מאפיינים את הענף הזה. מוכשרים בפן מסוים של טכנולוגיה גבוהה ולא מפחדים לעבוד בארץ אחרת? חפשו אחר מקורות של עבודה שנמצאים במדינות אחרות כדי להזניק את הקריירה אל עבר נקודה הרבה יותר גבוהה, אך כמובן שאסור לשכוח לעשות ביטוח רפואי לרילוקיישן.

שליחות עובד מדינה

לא חסרים עובדים שמבצעים רילוקיישן אל מדינות מסביב לעולם כולו בשל התפקיד המדיני אותו הם מבצעים, גם אם מדובר בשליחות אל עבר מדינה אחרת מידי כל כמה שנים. עובדי מדינה רבים נשלחים מידי שנה מטעם המדינה בתפקידים שונים ומגוונים שמאפשרים להם להכיר תרבות חדשה תוך כדי ביצוע חובתם אל המדינה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם