לשכור דירת יוקרה בתל אביב? בקרוב אצלי

 

אם היה צריך למקם אותי על הסקאלה שבין עוני לעושר, אולי לא הייתי ממוקמת ממש על נקודת ההתחלה (כלומר על שיא העוני) אבל אפשר לומר די בשקט ובבטחה שאני מרחק כמה פסיעות משם. בגדול, אני בגיל שבו לחלק מחבריי וחברותי יש משכנתא וילדים בעוד שאני עדיין מתלבטת בין הכרוב לגזר במכולת וקונה יחידה אחת מכל דבר. שלא תבינו לרגע לא נכון, לא מתלוננת לשנייה ולגמרי מבסוטה מהחיים. למה לא בעצם? ככה בערך גם נראה הבית שלי, בערך – חדר אחד. אמנם לא רע בכלל, די מרווח ומואר ובמיקום מוצלח למדי בתל אביב, אבל עדיין חדר אחד. ועם כל זה ברקע, אנחנו הולכים לדבר עכשיו דווקא על דירות יוקרה להשכרה בתל אביב.villa-1209148__340[1]

יש כל מיני דברים שאפשר להגיד על דירות יוקרה להשכרה בתל אביב. אפשר לשאול את עצמנו, מי הם האנשים הממוזלים הללו שיכולים להרשות לעצמם לשכור דירת יוקרה בתל אביב, או אפילו דירות? ובאופן כללי פשוט לשמוח בשמחתם על הדרך. אפשר לתהות מה באמת מחירן של דירות יוקרה להשכרה בתל אביב בימים אלה ממש ובכלל, מה הופך דירה לדירת יוקרה ומה צריך שיהיה בה כדי שתכנס לקטגוריה הסקסית הזו? את חלקכם אולי תפתיע העובדה שיש לא מעט אנשים צעירים שכבר נמצאים בצד השני של הסקאלה הזו, בין עוני לעושר, לצד אנשים אמידים מאד שכבר יצאו לפנסיה, סטארטאפיסטים, הייטקיסטים למיניהם ועוד, שפיצחו את השיטה להתעשר ומהר תוך ניצול העידן הדיגיטלי החדש יחסית שבו אנחנו חיים. המגמה בשנים האחרונות היא פחות לעבוד קשה כל החיים ולחסוך, אלא לנסות להבין את צרכי השעה ולהמציא או ליצור משהו חדשני שיענה על דרישות הקהל, למתג את זה נכון והופ – אנשים צעירים יכולים להרשות לעצמם בכיף לשכור דירות יוקרה בתל אביב. כמה נפלא.

אז נחזור רגע לעניין הדירות – מה הופך דירה, או יותר נכון דירה יקרה, לדירת יוקרה. כי דירות יקרות יש לו מעט אבל זה עדיין לא מכתיר אותן בתואר הנכסף "דירות יוקרה". יוקרה זה תואר אווירתי יותר, מעמדי, אולי אפילו קצת רברבני. ביוקרה יש ניחוח של מה שיפה, מעוצב, מוסיף סטייל וקצת מנקר עיניים כדי שיהיה ברור "יש פה יוקרה". זה לא סתם בית גדול ומרווח ומואר והכל כאן באיכות טובה ומשובחה לעילא ולעילא, אלא המטבח מעוצב כמו חללית כי זו המילה האחרונה של המעצב היפני הכי נחשב וטרנדי כרגע. ויש ג'קוזי על הגג עם ארון קירור מובנה למשקאות בתוך דפנותיו. והתמונה בסלון? של צלם ידוע המוכר את עבודותיו בעשרות אלפי שקלים. זה יהיה מוזר במידה הנכונה, משולב בטיפה קטנה של חתרנות ואוונגארד וזה יהיה מאוד מאוד יקר. זה חלק מהעניין של יוקרה.

חוץ מזה, יש את הפסיליטיז המובנים מאליהם של מיקום מרכזי ונוח שהכל נגיש בו, בריכה וחדר כושר בבניין (או בדירה עצמה), מרפסות מרווחות, קומה מאוד גבוהה ונוף מוצלח. כל אלה הם מאסט. המחירים נעים בטווח של עשרות אלפי שקלים לחודש, כשמדובר על דירות להשכרה כמובן. בקטנה בסך הכל. לא משהו שאני לא אוכל להרשות לעצמי בעוד, רגע אני אחשב את זה, 234657699 שנים בדיוק מעכשיו. אם אוותר גם על הכרוב וגם על הגזר. קטן עליי.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »