איתור נזילות – למה חשוב להזמין איש מקצוע

אחד הנושאים המשמעותיים בעולם האינסטלציה הוא כל מה שקשור לנזילות. לא מעט אנשים מתמודדים איתן בבית או בעסק. לעיתים הם מגלים את זה דרך חדירה של מים פנימה אל תוך המבנה, ולעיתים הם מגלים את זה דרך רטיבות הולכת ומתפשטת על הקיר, רטיבות אשר יכולה בסופו של דבר לגרום לנזק בלתי הפיך, שידרוש מהם לבצע שיפוץ במקום.

איתור נזילות

ישנן דרכים שונות להתמודד עם נזילות, אך קיימת רק דרך אחת מקצועית ואפקטיבית והיא להזמין איש מקצוע שמתמחה בכל הנושא של איתור נזילות. אי אפשר לבצע את העבודה, לאתר את הנזילה במקום, מבלי שאנחנו משתמשים באנשי מקצוע שמתמחים בכך ויש להם את הכלים הנדרשים על מנת לבצע את האיתור ולפתור את הבעיה.

לפני שאנחנו נסביר כיצד זה מתבצע בפועל ולמה זה חשוב להזמין אנשי מקצוע, צריך לומר, נזילות הן לא דבר קיצוני, כלומר לא מדובר פה בנזק בלתי יתואר ובמשהו שאי אפשר להתמודד ולפתור. מה שכן, אם לא מתמודדים עם הבעיה בזמן, אז בהחלט היא עלולה להחמיר ולגרום לנזק משמעותי למבנה ולמערכת האינסטלציה בבית.

נזילות יכולות להיגרם מסיבות שונות, בדרך ככל כשמדברים על איתור נזילות בשטח, הכוונה למצב בו הצנרת איננה מתפקדת כמו שצריך והמים יוצאים ממנה החוצה. זה אומר, שהמים זורמים על הקיר וגורמים לרטיבות. אנחנו יכולים לדעת שיש בעיה, בין אם בגלל שחשבון המים שלנו גבוה מהרגיל, בין אם בגלל שיש רטיבות בקיר, ובין אם בגלל שאנחנו מרגישים שהמים לא יורדים כמו שצריך בצנרת.

עם כל זה, אנחנו צריכים להזמין אינסטלאטור שיבוא עם מצלמה טרמית, יעבור איתה על פני הקיר ויאתר את הנזילה. האיתור יתבצע באופן כזה, במקום בו יש מים הטמפרטורה תהיה נמוכה. הוא ייראה את זה על פי שינוי הצבעים במסך המצלמה. בנקודה בה יש נזילה, הוא יפתח את הקיר ויבצע תיקון או לחילופין, יגיע דרך הצנרת אל אותה נקודה ויבצע את התיקון מבפנים. בצורה כזו, הבעיה תיפתר ואנחנו נוכל להמשיך בשגרת חיינו.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »