פרופיל לד – לשם מה אנחנו צריכים את זה?

כשאנחנו מחליטים לבחור גופי תאורה לחדר מסוים, על פי רוב, אנחנו נוהגים לבחור אותם על פי המבנה, הגודל וכמובן העיצוב שלהם. אנחנו מסתכלים על המבנה של החדר, איזה קונספט אנחנו רוצים להעניק לו, ובצורה כזו אנחנו יכולים להחליט באילו גופי תאורה להשתמש, האם להשתמש בגופים גדולים או קטנים, האם לבחור בגופים מעוצבים כך או אחרת.

פרופיל לד

זו הסיבה שאנחנו יכולים למצוא לא מעט פרופילי לד ברמות שונות אשר משמשים כגופי תאורה, הן במבנים פרטיים, מסעדות, בתי קפה, חנויות ובעוד שלל מגוון של מבנים מסוגים שונים. ההחלטה באיזה פרופיל לד להשתמש, האם יהיה זה פרופיל תלוי, עומד או שקוע, זה כבר תלוי בסוג חלל החדר בו אנחנו רוצים להתקין אותו, במבנה ובקונספט העיצוב שאנחנו רוצים לייצר עבורו.

צריך לומר, פרופיל לד הוא אופציה אופטימאלית לא רק מבחינת סגנון ועיצוב, אלא גם מבחינת איכות. מדובר בפרופיל אשר יכול לשרת אותנו זמן רב ויתרה מזו, אנחנו יכולים להשוות למקום מראה יוקרתי ומרהיב, אילו אנחנו רק בוחרים בפרופיל היפה ביותר שאפשר למצוא.

יש שתי אפשרויות עיקריות לבחור פרופיל לד או גוף תאורה כזה או אחר, האפשרות הראשונה היא, לבחור פרופיל שמתאים לעיצוב שאנחנו יצרנו לחדר, כלומר, לסגל קודם עיצוב מסוים ואחרי זה להתקין בו פרופיל לד מסוים. האפשרות השנייה היא להתחיל בפרופיל וסביבו לבנות את העיצוב של המקום.

צריך להבין שיש לפרופיל לד, בין אם זה שקוע, תלוי או עומד, נפח מאוד משמעותי בעיצוב של המקום ולכן, אנחנו לא יכולים שלא לתת לו מקום בתהליך העיצוב. לא מדובר במשהו קטן שאפשר להתעלם ממנו וגם לא במשהו שאנחנו יכולים לצאת מתוך נקודת הנחה שמדובר בעניין שאנחנו יכולים לוותר עליו או להחליף אותו במידה ואנחנו לא מעוניינים בו.

אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של קטלוגים לפרופילי לד מסוגים שונים. אנחנו צריכים להחליט איזה פרופיל הכי מתאים לנו, כאשר האופציות השונות נבדלות הן בסגנון, הן בגודל והן בצבע של הפרופילים השונים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם