תאורת לד

כשאנחנו נכנסים לחנות תאורה, אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של נורות אשר יכולות להתאים לבית ולעסק. בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות לא מעט שימוש בסוג מסוים של נורות, והכוונה היא לתאורת לד.

אחרי שנים רבות בהן היה שימוש ניכר בנורות ליבון ופלורסנטים, הרי שכיום כבר אנחנו יודעים שהשימוש בתאורת לד היא הרבה יותר יעילה, נכונה וחסכונית. מדובר על נורות אשר יכולות לחסוך באופן מהותי בצריכת החשמל, הן מחזיקות מעמד הרבה יותר זמן וכן הן הרבה יותר ידידותיות לסביבה. דברים שכל אחד מאיתנו מחפש, בין אם זה כשאנחנו מחפשים תאורה למבנה ביתי או למבנה ציבורי ומסחרי.

תאורת לד

לעוד מידע על תאורת לד, לחצו כאן…

היתרון של תאורת לד הוא בכך, שמדובר בנורה שמחממת פחות מאשר נורות אחרות ולכן הן גם הרבה יותר ידידותיות לסביבה. בכך שהן אינן מחממות, הן צורכות פחות חשמל ופחות מזהמות את הסביבה. יש הסבורים שצריכת החשמל בתאורת לד יורדת למעלה מעשרים אחוז. אם אנחנו לוקחים מבנה רגיל, פרטי, ומחליפים בו את כל נורות הליבון בנורות לד, אז אנחנו יכולים ליהנות מחסכון עצום בעלויות, דבר שיכול להיות אופטימאלי לאורך זמן, אומנם ייתכן מאוד שרכישת הנורות תהיה מעט יותר יקרה מאשר נורות ליבון שנחשבות זולות, אך מצד שני, נורות לד מחזיקות מעמד זמן רב יותר והן הרבה יותר חסכוניות בצריכת חשמל, ולכן משתלם יותר להשתמש בהן.

אם נתייחס ליתרון אחר וזה שמירה על הסביבה, ובכן כאן מדובר על עניין מהותי יותר. אנחנו נמצאים בעידן בו אנחנו רוצים לשמור על הסביבה שלנו מפני זיהומים שיש להם השפעה רחבה, הן כלכלית והן בריאותית. תאורת לד, מעצם זה שהיא פחות מזהמת וכן פחות מחממת, הרי שהיא הרבה יותר ידידותית לסביבה, מה שמפחית באופן עקיף עלויות שונות, שאנחנו היינו משלמים אם היינו משתמשים בתאורה רגילה, קרי תאורת ליבון.

נקודה אחרונה, השימוש בתאורת לד הוא פופולארי מאוד לצרכים שונים, ביתיים ואחרים, לכן אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אמצעי תאורת לד אשר נמכרים בחנויות רבות, לשימוש ביתי, תעשייתי, מסחרי וציבורי.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם