מאווררים גדולים – המשמעות, ההבדלים, היתרונות והבחירה

בשנים האחרונות קיימת תחייה מחודשת של מאווררים תודות לקידמה הטכנולוגית. קידמה  שהובילה לייצור של מאווררים איכותיים, חסכוניים, בטיחותיים וידידותיים לסביבה. במאמר זה  נערוך היכרות קצרה עם המאווררים הגדולים ונציין את אותן נקודות חשובות שמובילות צרכנים רבים לבחור במאווררים גדולים לביתם, לתעשייה ולענף החקלאות.
מאוורר גדולהדור החדש של המאווררים – מאווררים גדולים

בעשור האחרון ניתן לראות במפעלים, מסעדות, בתי אבות, שטחי מסחר, חממות ושטחים פרטיים דור חדש של מאווררים, מאווררי ענק מעוצבים ומרשימים המותאמים לאותו חלל בו הם מותקנים. מאווררים תעשייתיים אלו מצליחים ליצור סירקולציה של אוויר בעוצמות שונות תוך כדי שימוש באנרגיה מינימאלית ובכך הם מצליחים להבטיח חיסכון משמעותי לכל המשתמש בהם.

טרם קנייה של מאוורר גדול חשוב להקפיד ולוודא שאותו מאוורר בו מעוניינים הוא אכן מאוורר בעל תכונות פונקציונאליות המתאימות לחלל בו מעוניינים להתקין אותו , מאוורר המתאים לאופי הפעילות של אותו מקום אותו מעוניינים לאוורר וכזה המותאם לתקציב הלקוח. בנוסף, תמיד מומלץ לבחור במאוורר בעל תו תקן LEED , תקן אמריקאי לבנייה ירוקה שמעניק סימוכין להבטחת המוכר שאכן אותו מאוורר ענק אותו רוכשים ידידותי לסביבה וחסכוני באנרגיה, מאוורר בעל מנוע מתקדם וחסכוני בחשמל ומאוורר בעל פרופיל אווירודינאמי איכותי ושטח כנף גדול.

יתרונות המאוורר הגדול

  • עלות משתלמת – עלות המאוורר נמוכה יותר מרכישת מערכות מיזוג וקירור. בנוסף, החלפים של המאוורר עמידים בפני תנאי מזג אוויר קשים ומחזיקים מעמד לאורך זמן.
  • חסכוני בצריכת אנרגיה – מאווררים גדולים אינם צורכים חשמל רב. המנוע אחראי על הפעלה של להבי המאוורר בלבד וזאת בהשוואה אל מנוע מזגן שאחראי על הפעלת המדחס ומערכת האינסטלציה.
  • ידידותי לסביבה – מאוורר גדול אינו פולט חום או עשן, הוא אינו מכביד על צריכת החשמל ולא נעשה בו שימוש בגזים.
  • חיצוני ופנימי – אידיאלי לאוורור שטחים פנימיים ואיזורים חיצוניים.
  • מכסים שטח גדול – המאווררים מערבלים את האוויר מקיר לקיר ומהרצפה ועד התקרה ומצליחים להגיע אל כל פינה באותו חלל.
  • חסכון בהוצאות חשמל – ניתן לשלב אותם עם מערכת המיזוג ועל ידי כך למקסם את האפקטיביות של המיזוג או להשתמש בהם בלבד. מאווררים מקטינים את הוצאות החשמל בשלושים אחוזים לפחות. דבר המאפשר שמירה על מסגרת תקציבית.

המאווררים הגדולים של BIG ASS

נכון להיום, אחת היצרניות המוכרות בתחום האוורור היא החברה האמריקאית BIG ASS SOLUTIONS שמייצרת את מאווררי bigassfans. מאווררים גדולים אלו מבטיחים את מידת האוורור הנכונה לסוג החלל. יתרונותיהם של מאווררים אלו באים לידי ביטוי בכך שהם עומדים בכל תקני הבטיחות הבינלאומיים, דבר שכולל גם את התקן הירוק הבינלאומי LEED, הם מיוצרים בטכנולוגיית HVLS שמבטיחה מנועים מתקדמים וחסכוניים בחשמל, הם מצליחים לאוורר שטחים עד 2000 מ"ר, אידיאלים לשמירה על טמפרטורה נעימה לאורך כל ימות השנה ובנוסף, הם מצליחים לערבל את האוויר באופן חרישי.

לסיכום, מאווררים גדולים מהווים פתרון אידיאלי לכל חלל אותו מעוניינים לאוורר. הם מותאמים אישית לחלל הרצוי, מאווררים את המקום ביעילות ומבטיחים חסכון במשאבים. כל אלו מובילים צרכנים רבים לבחור בהם.

אולי יעניין אותך גם:
התייעלות אנרגטית

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »