מדפסת מדבקות

מדפסת מדבקות

מדפסת שנקראת גם מדפסת ברקוד
מדפסות ברקוד הן בהחלט המצאה שבה ליעל את חיינו, המדפסת מאפשרת הפקה של מדבקות לפריטים ומוצרים ללא צורך בבית דפוס חיצוני. מדפסת המדבקות מאפשרת להדפיס ברקודים שמדרים , ומאפשרים שליטה מלאה על הכמות, הגודל והעיצוב אותו נרצה לעסק שלנו. ככה נוכל לעצב את המדבקה שהכי תהייה מותאמת לעסק שלנו, כמובן שלא חייבים לרכוש מדפסת בשביל להדפיס רק ברקודים ואפשר להדפיס כל תוכן שרוצים וגרפיקה.

מדפסת ברקוד איך זה עובד?
מדפסת מדבקות ברקוד עובדות על טכנולוגית TT אשר משתמש בסרט דיו אשר מחומם ע"י ראש ההדפה הטרמי של המדפסת והוא מעביר את הדיו למדבקת נייר, בטכנולוגיה הזו, הדיו עמיד יותר ונשאר יציב יותר על הנייר בתנאי חום, לחץ, ומים. כמובן שהכלת לוב בסוגי המדבקות, לרוב משתמשים בטכנולוגית הדפה זו במדבקות למוצרים, מחסנים ועוד. יש גם מדפסות שעובדות על שיטת DT אשר משמשים בה בנייר טרמי מיוחד השנה את צבעו כאשר הוא מחומם. בטכנולוגיה זו אין צורך בסרט דיו מכיוון כמו במדפסת TT, שבראש ההדפה הטרמי של המדפסת מחמם ישרות את הנייר. הנייר עצמו אינו עמיד בתנאי חוץ וחיפשה ממושכת לחום ולשמש, כאשר הנייר נחשף לשמש הוא מתחיל להכהות. שיטה זו היא חסכונית יותר, בד"כ משתמשים בטכנולוגיות הדפה זו בקופות רושמות, מסעדות ועוד.

מהו היתרון הגדול של מדפסת מדבקות חשבונית תרמית? (בעזרת חום)
מדפסות תרמיות ומדבקות POS הן חלק בלתי נפרד מתפקוד יעיל של עסקים בארץ, ואפילו ממסגרות כמו בתי ספר ובתים פרטים הצורכים מדפסות ומשתמשים במדפסת ורוצים לשדרג קצת את חייהם.
כל אחד מאתנו רוצה את היכולת להדפיס בנוחות ויעלות ובלי הצורך ללכת למקום מיוחד שידפיס עבורנו, וככה אנחנו יכולים למלא את הצורך הזה ולשפר אותו, בין אם אנחנו רוצים להדפיס שובר למסעדה, מדבקה מגניבה לילד, ואולי איזה שלט לדת מעוצב ומסוגנן. וכמובן המדפסת עונה על הצורך הבסיס שלנו להדפיס מסמכים שאותם אנחנו צריכים. במערכת POS  יש גם האפשרות להפיק קבלות ואלכן חשוב שתהייה האפשרות להדפיס אותם בצורה נוחה יעלה ואיכותית. יש חברות שמדפסות רגילות יכולה לענות להן על הצרכים הבסיסים ביותר שלהם אבל מהר מאוד הם ירצו את השכלול  שמדפסת מדבקות וברקוד יכולה להפיק עבורם, ככה הם יוכלו להדפיס תוויות ואו להדפיס מדבקות מעוצבת, כרטיסים לעבוד, ומדבקות ברקוד. מוצר כמו מדפסת מדבקות, בהחלט בה להקל על חיי העובדים המעסיקים וכל חיי ההדפסה. בעזרת המדפסת יוכל העסק להדפיס מדבקות על המוצרים עבורם הוא מעוניין, ולא יזדקקו בשום צורך ועזרה מגורמים חיצונים בנושאים אלו. היתרון הוא משמעותי וברור המדפסת הזו בה לשנות את החיים ולהפוך אותם לקלילים יותר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם