פרזול ידיות למטבח – להוסיף את הסטייל האישי שלך

פרזול ידיות מטבח

עבור הפתיחה והסגירה של רהיטים תמיד ישנה ידית. הידיות הן עולם שלם ומאוד מגוון, אשר ברגע בו מגלים אותו הוא נעשה ליותר מלהיב ומבלבל כאחד. ידיות מטבח מגיעות בכל מיני עיצובים שמתאימים לכל סוג של עיצוב, ועם כל ידית כל אחד יכול למצוא את הסגנון האישי שלו.

ידיות מודרניות

מהן ידיות מודרניות? ידיות מודרניות הן כאלו אשר מתאימות אל העיצוב של מטבחים מודרניים אשר מגיעים עם קווים ישרים ועם ארונות שמגיעים בציפויים מבריקים ובצבעים הנהוגים בעיצובי מטבח נכון לעכשיו.

כפי שארונות המטבח משתנים מידי פעם בפעם אל הגוון שהכי נמכר, כך גם הידיות מושפעות מכל התנודות הללו של הטרנדים, וישנם דגמים קלאסיים לצד דגמים של פרזול מטבחים שמאפשרים לבחור עיצוב שמתאים אל הסגנון האישי שעל פיו נבחר גם העיצוב של המטבח.

לרוב אלו הן ידיות ארוכות ובגוונים של ניקל או נירוסטה, עם שמירה על קווים חלקים וישרים שמחמיאים אל העיצוב החדש.

ידיות פורצלן

ידיות פורצלן הן אינן דבר חדש, והן למעשה ידיות שהיו נהוגות להתקנה עוד במטבחים מיושנים של בני אצולה. זה סגנון שנוטים לחשוב כי הוא כפרי אך בפועל הוא סגנון מאוד אצילי שמחובר אל עיצוב בסגנון יוקרתי לבני העיר העשירים, ולא כזה שהיה נפוץ עבור אזור הכפר.

ידיות כפתור

ידיות כפתור הן כאלה שניתן לשלב אותן עם ידיות בעלות מראה כפרי, או עבור מטבח שבו יש עיצוב שהוא יותר בעל מראה קלאסי. הן אינן מתאימות לכל סוג של דלת או  מגירה, וזה חשוב מאוד להתאים אותן לשימוש פרקטי שלא יקשה על הפתיחה או הסגירה.

ידיות קלאסיות/כפריות

הידיות הכפריות הן כאלה שמגיעות בעיצובים שנותנות תחושה של מראה חמים ומזמין. החיבור אל העיצוב של המטבח שבו בולטים הגוונים של העץ הוא הרמוני, וכאן יש שימוש יותר בולט בגוונים של זהב, נחושת ופליז.

ידיות צבעוניות

ידיות עבור ריהוט של ילדים הם כאלה שלהם יש צורות ילדותיות עם שימוש יותר בולט בכל מיני צבעים ובכל מיני סוגים של חומרים, החל מידית עץ ועד לידית פלסטיק או זכוכית.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »