עיצוב מטבחים

המטבחים בישראל, מעוצבים על פי מנהג והרגלים שונים של כל אחד מאתנו. בזמן שתחום העיצובים מתפתח בצעדי ענק, אנו מוצאים כי מעצבי המטבחים עסוקים ללא הרף ביצירה של דגמים חדשים של מטבחים שיוצאים בכל שנה אל השוק. מי אינו מחפש עיצוב מטבחים שיתאים לו, ברגע שהוא מחפש מטבח חדש לביתו.הדבר החשוב ביותר שיש לשים לו לב, הינו הפרקטיות והעיצוב, כי אם מצאתם את שני הקריטריונים הללו במטבח אחד, סימן שבחרתם נכון את המטבח הבא שלכם. יש לציין, כי מטבח מחליפים בכל 10 שנים לערך ולכן, ישוב כי הוא יהיה מיוצר מחומרי גלם איכותיים בלבד.

 

מטבח בגוון בהיר או כהה?

 

זו גם שאלה טובה, היות וישנם אנשים שאולי אוהבים גוונים כהים של עיצוב מטבחים אך החלל הקטן בביתם אינו מאפשר זאת. מטבחים בגוון כהה, יתאימו אולי לחללים גדולים יותר. לרוב מעצבי המטבחים יש תוכנת הדמיה במחשב, אשר יספק להם את העיצוב המושלם. בדרך זו, ניתן יהיה לראות אם המטבח מתאים לכם. אחד הדברים שיש לתת להם תשומת לב מרבית, הינו נושא האחסון והנגישות במטבח. המטבח אמור להעניק לנו את מרחב העבודה הנוח והאידיאלי, במיוחד אם אנו יותר נוהגים לבשל בו הרבה. מעצב מטבחים מוכשר, יתאים את גובה וגודל הארונות על פי מי שמבשל בו הכי הרבה וכן, יתאים נכון את הנגישות של מכשירי החשמל השונים הנמצאים באופן קבוע במטבח.

 

המטבח- החלק הדומיננטי בעיצוב הבית

 

גם פרט זה, אל לנו לשכוח, היות והמטבח הינו חלק של חלל אחד מהסלון ופינת האוכל ואנו אף נוהגים לארח בו. זו הסיבה כי עיצוב מטבחים, חייב יהיה להתבצע בקפידה ומקצועיות רבה. ראשית, מעצב המטבחים יגיע אליכם הביתה ויסקור היטב את המטבח, ייקח מידות, ישאל שאלות ויוציא תחת ידיו מטבח שיתאים הן לסגנון, לצרכים ולעיצוב הכללי של הבית. השינוי יהיה משמעותי, כאשר תחליפו את המטבח. כדאי להתייעץ כמה שיותר עם מעצב המטבחים , היות ולאלה מכם שמעוניינים לרכוש מטבח מוכן, לא תמיד הוא עשוי להתאים לחלל המטבח שלכם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »