לפני שאתם מכניסים שטיח לחדר הילדים, כדאי לקרוא את זה

שטיח לחדר ילדים

שטיח לחדר ילדים הוא פריט חשוב מאד המוסיף לילדים נוחות רבה. הם נהנים לשבת ולרבוץ עליו לאורך שעות, לשחק, ללמוד וליהנות מהמסכים השונים.

טרם קבלת ההחלטה על רכישת שטיח בשביל חדר ילדים חשוב להביא בחשבון כמה פרמטרים כדי לקנות את השטיח המתאים ביותר לכל גיל ולכל חדר.

שטיח לחדר ילדים

שטיח בכל אחד מחדרי הילדים ממלא כמה פונקציות. הראשונה היא ליצור מראה אסתטי של החדר, זו תוספת משמעותית לנראות הכללית המשתלבת בקו העיצובי שנבחר לכל אחד מחדרי הילדים. פונקציה נוספת היא יצירת מעטפת עבור כל ילד, אחיו וחבריו המבלים בחדר זה כך שיהיה להם נעים ולא יישבו על הרצפה הקרה.

בחירת הדוגמה של השטיח המתאים ביותר לכל חדר ילדים

מתוך ההיצע הקיים, בוחרים בדרך כלל שטיח בגודל מקסימלי כך שבכל נקודה שבה יחליטו הילדים לשבת, הם יהיו על השטיח ולא על קצותיו או דווקא על הרצפה הקרה.

ההתאמה לחדר כוללת את נושא הצבעים הרלוונטיים המתאימים לגווני הריהוט כך שהמרחב כולו לא יהיה מקושקש מדי אלא יפה וסולידי. הילדים אוהבים מאד שטיחים של דמויות ציוריות האהובות עליהם ולכן קל הרבה יותר לבקש מהם לשבת על אחת הדמויות במקום על הרצפה.

סוגי השטיחים הקיימים

אפשר להתקין בחדר הילדים שטיח מקיר לקיר. זהו פתרון אופטימלי המעניק לילדים רכות. מי שמעוניין יכול  להוסיף טרם ההתקנה גופי חימום ייעודיים אשר מחממים את המשטחים בימי החורף הקרים. בדרך זו הילדים תמיד ממוקמים על השטיח והחימום התת רצפתי יוצר חדרים חמימים ונעימים.

או לחילופין שטיח בכל גודל הבנוי מחוטים עבים כמו חוטי שאגי או חוטים אחרים שאינם דקים מדי. ההבדל הוא שבחדרי הילדים יושבים על השטיחים לעתים תכופות והוא לא מונח רק לשם היופי.

תחזוקה שוטפת של שטיחים לחדר ילדים

עם הזמן יש לנקות את השטיחים כיוון שהם סופחים ריחות והרבה אבק. הדרך הטובה ביותר היא לנקות את האבק מכל הרבדים לעומקו על ידי שואב אבק בעל כושר יניקה גבוה.

המידע באדיבות שטיחי סהרה

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »