שמירה על הבית מפני נזילות

שמירה על הבית מפני נזילותאם אתם גרים בקרוואן או בדירת  מרתף, החורף בעבורכם יכול להיות רטוב במידה אם לא תכינו את היחידה שלכם למזג אוויר גשום. הצפות כמו גם נזילות יכולות להתרחש ולהפוך את הלילות שלכם ללא ממש נעימים. גם אתם מתכננים לשכור יחידית דיוק כזאת, כדאי לקחת זאת בחשבון ולותר על יחידות שבעליהן לא התאים אותם לספיגת כמויות גדולות של גשם. כן, הצפות יכולות לקרות גם למבנים שעברו איטום והתאמה, אבל לפעמים מדובר במקרה שלא מחויב למציאות. להלן כמה דברים שכדאי לכם לדעת.

שיפוץ הניקוז בחצר

במקרים רבים, אנשים שוכרים יחידות במפלסים נמוכים אליהם זורמים מי הגשמים. לא תמיד הבעלים של השטח, דואג להתקין שם ניקוז שיכול לקלות לילה שלם של גשמים. כמו כן, אם יש צמחיה באזור, העלים עלולים לסתום את פתחי הניקוז ולהציף את השטח. במקרה כזה, כדאי תמיד לפני סופות, לגרוף את כל העלים בחצר. כמו כן, אם הניקוז לא מתאים לקליטת כמויות גדולות של גשם, רצוי להזמין אינסטלטור ברמת גן על מנת שירחיב את התשתית. כלומר ירחיב את פתחי הניקוז הקיימים כמו גם יתקין מקורות נוספים.

ניקוי מרזבים

הבחירה בקרוון יכולה להיות נהדרת. השכירות זולה, יש חצר צמודה במקרים רבים ובכלל מקבלים כך אווירה כפרית. יחד עם זאת, בהרבה מאוד מקרים, ובמיוחד בקרוואנים ישנים, ישנה בעיה חמורה של ניקוז. אם יש עצים בחצר, חשוב לנקות מידי פעם את המרזבים שכן גם במקרה הזה, העלים עלולים לסתום אותם. וכך המים יצטברו על הגג ויחלחלו לתוך הקירות. כמו כן, במקרים רבים, גם אם המרזבים נקיים, לפעמים לילה שלם של גשם יכול להוביל גם לנזילות בתוך הבית. במקרה כזה, חשוב לבצע איטום מחדש. על בעל הקרוואן להזמין מומחה איטום שמתמחה בקרוואנים

דירות חדשות

אם עברתם זה עתה לדירה שרכשתם מקבלן, ידוע לכם שיש אחריות עלה דירה כמו גם במקרים רבים, יכולות לצוץ בעיות אותן מחויב לתקן הקבלן. בעיות איטום יכולה להיות אחת מהם. פקחו עין על כל קירות הבית וחפשו אחר נזילות. ברגע שאתם מזהים את הנזילה הקטנה ביותר, צרו קשר עם הקבלן ובקשו תיקון לפני שיגרם נזק רציני יותר למבנה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »