מתקין מצלמות אבטחה

כאשר מחפשים מתקין מצלמות אבטחה לבית או לעסק חושב לבחור במתקין מיומן ומקצועי המספק שירות מלא. מתקין מצלמות אבטחה מקצועי צריך להתאים עבור כל לקוח את פתרון האבטחה המתאים לצרכים ולתקציב של הלקוח. בשוק קיימים סוגים שונים של מצלמות ומכשירי הקלטה דיגיטליים, לכל מצלמה יש את היכולות שלה והמטרות שלה ולכן חשוב להתאים עבור הלקוח פתרון אישי.

מתקין מצלמות אבטחה צריך לטפל בכל התהליך, החל מייעוץ לגבי מיקום המצלמות, דרך התקנה של הציוד ועד מתן שירות ללקוח והסברים לגבי אופן השימוש בציוד. רק כך תוכלו להיות מוגנים עם מצלמות אבטחה. התקנת המצלמות דורשת הרצת כבלים וחיבורים למכשיר הקלטה (למרות שישנם גם פתרונות אחרים) ולכן חשוב שהטכנאי המתקין יעשה עבודה מקצועית. אתם בוודאי לא רוצים כבלים מכוערים תלויים על קירות הבית; חשוב לכם שזו תהיה התקנה נקייה ואיכותית ורק מתקינים מקצועיים יכולים לספק את הסחורה.

מצלמות אבטחה

התאמת סוגי המצלמות לצורכי הלקוח

בשוק תוכלו למצוא מגוון רחב של מצלמות, כמו למשל מצלמות כיפה עם או בלי לדים לראיית לילה; מצלמות צינור; מצלמות ip, מצלמות נסתרות ומצלמות ממונעות. לכל מצלמה יש את הביצועים שלה; ישנן מצלמות הדורשות חיבור למכשיר הקלטה (DVR) וישנן מצלמות אשר יכולות לפעול באופן עצמאי עם כרטיס זיכרון. לכל מצלמה יש את יכולות הזום שלה והטווח וישנן מצלמות המתאימות לשימוש חיצוני ומצלמות אבטחה לשימוש פנימי. אז איך בוחרים מצלמה או איך יודעים מה מתאים עבורכם כאשר המבחר הוא כל כך גדול. האמת שאין סיבה לדאגה, זוהי בדיוק הסיבה מדוע צריך מתקין מצלמות אבטחה – הטכנאי המתקין יכול לספר לכם על כל סוגי המצלמות ולייעץ לכם מהי המצלמה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

לכל בית יש את הצרכים המיוחדים שלו המתייחסים לסוג המצלמות ולכמות המצלמות. בסופו של דבר אתם לכל בית או עסק יש צורך בהתקנה של מצלמות איכותיות אשר יכסו את כל האזורים החשובים בבית ויבטיחו שבעל הנכס תמיד יוכל לראות מי נמצא בבית ולבדוק את היסטוריית סרטי הווידאו במקרה שמשהו קרה. התקנה לא נכונה של מצלמות או ציוד באיכות נמוכה יכול להביא אתכם למצב שביום שתרצו לבדוק את סרטי הווידאו תגלו שהתמונות הן באיכות נמוכה ולא ניתן לראות כלום או שאפילו המכשיר לא שמר את סרטי הווידאו. לכן כאשר מחפשים מתקין מצלמות אבטחה אסור להתפשר על איכות ההתקנה והציוד. מה שנראה לכם כרגע זול עלול להתגלות מאוחר יותר שמה שיעלה לכם ביוקר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם