מחולל קיטור תעשייתי מול ביתי – ההבדלים

כאשר מדובר בפעולות ניקוי ביתיות, לרוב האסוציאציות הראשונות העולות במחשבתו של כל אדם הם: דלי, סמרטוט, מגב, מטאטא ועוד. אולם, במציאות מתקדמת כמציאות שאנו חיים בה כיום, כבר אין צורך להשתמש בכל כלי הניקיון הללו בכי להשיג מראה נקי לבית. הקיטורית, או המחולל קיטור הביתי הוא הפתרון הטוב ביותר עבור ניקוי יסודי והרמטי של כל משטח בבית, מבלי להשתמש בחומרים רעילים בדמוי חומרי ניקוי שונים ומבלי לעבוד יותר מדי קשה על שטיפת בית סטנדרטית, טאטוא, או כל דרך אחרת הרלוונטית עבור ניקוי ביתי.

מחולל קיטור

מכונת קיטור תעשייתי

בעבר, השימוש במכונת קיטור הייתה רלוונטית בעיקר למתחמים גדולים, אשר בהם היה צורך בניקוי הרמטי של המשטחים השונים. כך למשל, בכל מוסך שבו בסוף היום היה צורך לנקות כתמי דלק קשים, במפעלים תעשייתיים אשר הלכלוך בהם היה בלתי ניתן להסרה על ידי פעולות ניקיון שגרתיות, במוסדות גדולים ועוד. במקומות הללו, שימוש בפעולות הניקוי ובכלי הניקיון הסטנדרטיים, אינם דבר יעיל. ראשית כל, לרוב בפעולות ניקיון ובכלי ניקוי סטנדרטיים לא ניתן להסיר כתמים ולכלוך קשים מאוד. שנית, הדבר כרוך בעבודה קשה הרבה יותר ושלישית, התקציב המושקע בכלי הניקוי, בחומרי הניקוי ואנשי הניקיון, הוא משמעותי. לכן, השימוש במחולל קיטור תעשייתי הוא הדבר הנכון לצורך ניקוי מקומות מעין אלו. מחולל קיטור הוא מכונה אשר הופכת לחץ של מים רותחים לאדי קיטור אשר מנקה כל משטח עליו הוא נמצא באופן יסודי והרמטי. בכוחו של הקיטור להמיס כתמים קשים ולהעניק את המראה הטוב ביותר לכל משטח וזאת בשימוש במים חמים בלבד.

מה ההבדל בין מכונת קיטור ביתית למכונת קיטור תעשייתית

מכונת קיטור תעשייתית, היא מכונת קיטור גדולה, בעלת כוח ועוצמה. כמות הקיטור אשר המכונה פולטת הינה משמעותית והמים אותם היא מכילה לצורך הפיכתם לקיטור הם רבים. לעומת זאת, מחולל קיטור ביתי הוא מחולל קיטור עדין וקטן יותר. אמנם, הוא מנקה באופן מוחלט כל משטח ביתי באשר הוא, מבלי להשתמש בחומרי ניקוי רעילים או בעבודה קשה מדי לצורך הסרתו, אך הוא לא חזק, גדול ועוצמתי, כמו מחולל קיטור המיועד לצרכי ניקיון תעשייתיים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »