באלו מקרים מומלץ להזמין מנעולן?

מנעולןחשוב להזמין מנעולן כאשר מתרחשים בביתכם סיטואציות אשר חלקן חירום, ומצריכות מענה מידי וחלקן בגדר שיפוץ, ממש כמו כל קבלן אחר שאתם שוכרים את שירותיו. הסיטואציות שמצריכות מענה מידי יכולות להיות נעילה מחוץ לבית, נעילה בתוך הבית, נעילה מחוץ למכונית האוטומטית, חילוץ תינוקות שנשכחו ונלכדו ברכב, ועוד. גם אם אתם בעלי אופנועים וקטנועים ותא הכפפות נסגר על המפתחות שלכם – מנעולן הוא זה שיפרוץ לכם אותו, אך חשוב להקפיד שזה מנעולן רכב עם התמחות באופנועים.

היתקעות מחוץ לבית או בתוכו

סיטואציות בהן דלת הבית לא מגיבה כפי שציפיתם. היא נעולה ואתם חשבתם שהיא פתוחה, או סברתם שהמפתח עליכם, ולא כך. במקרים כאלה יש להזמין מנעולן תוך אספקת הכתובת המלאה. אם זו היתקעות מחוץ לבית, יש להגיע לכביש הראשי הקרוב לבית ולהמתין שם למנעולן אם אתם סבורים שהכתובת מסובכת למציאה (למשל במקרה בו אתם שוכרים דירה ולמשכיר שלכם יש עוד 10 דירות על אותו רחוב ומספר). במידה ומדובר על היתקעות בתוך המבנה, ספקו למנעולן סימן דרך שיידע למצוא אתכם: קומה בבניין, דירה בבניין, איך נראה הבית, מה הצבע של הדלת, וכד'.

היתקעות מחוץ לרכב או חילוץ תינוקות ופעוטות שנלכדו בו

מנעולני הרכב נדרשים לעבוד כפול בקיץ מאשר בחורף. לאור המקרים המצמררים שמגיעים אלינו לעיתונים, בהם ההורים לוחצים בלי לחשוב על המנעול בשלט ומפקירים את היקר להם מכל – הבנים והבנות שלהם, המנעולנים מקבלים מבול של טלפונים מאנשים טובים שראו את הזוועה והחליטו לעשות מעשה. כמובן שמי שעושה כן חייב להזעיק את המנעולנים כמה שיותר מהר, ורצוי אפילו לקרוא להם לפני שקוראים למשטרה על מנת לתת מקסימום סיכוי להציל את התינוקות והפעוטות שבפנים. באשר לאזרח רגיך שנתקע מחוץ לרכבו: אל חשש. טכנולוגי ככל שייראה לכם הרכב, הפריצה אליו היא מאד פשוטה ולא מצריכה קידוח במנעול.

פריצה לאופנועים

הפריצה לאופנועים קוראת בעיקר כאשר סגרתם את תא הכפפות והמפתח בתוכו. נדרש לא רק מנעולן רכב, או מנעולן רכב שיודע לפרוץ תאי כפפות של אופנועים. זו אחת הפריצות המורכבות בתחום הרכב, אף על פי שגם היא מסתיימת ללא שבירה של אף רכיב באופנוע, כולל לא של דלת הארגז הנעולה.

תיקון דלתותכיוון מחדש של הדלת

השירות נדרש כאשר הדלת התעקמה עקב רטיבות, התעקמה עקב חלודה והזנחה, או נשארה במצב תקין אך החלטתם להגביה את הרצפה בדקים או פרקטים ועל כן נדרשת גם הגבהה של הדלת, או קיצור שלה. על שירותים אלו אמון מנעולן מוסמך והוא מבצע אותם כמו קבלן שיפוצים, ולא במתכונת חירום, להוציא מקרה בו גיליתם שהדלת התעקמה – בלילה ואתם לא מצליחים לסגור אותה: חום, קור וסכנת פריצה ושוד מרחפת מעל ראשכם ואתם זקוקים למנעולן שיתקן דחוף את הדלת.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם