יבוא רהיטים מסין לארץ

בגלל יוקר המחיה ומחירי הריהוט הגבוהים בארץ, רבים רואים אופציה נהדרת של לייבא ריהוט מסין. זה כמובן ישתלם יותר למי שמעוניין להביא כמות גדולה יותר של מוצרים כמו שיפוץ הבית ועיצובו. על הדרך, ניתן יהיה לייבא ריהוט מדהים מסין שהעלות שלו היא הרבה יותר זולה מהארץ. יש כמובן לחשב את העלויות הרבות הנלוות כמו: הובלה עד לנמל, המכס וכל היוצא בכך, עד שתחליטו כי אכן יבוא זה, עשוי להיות משצלם עבורכם במיוחד.  מי שכבר הכין את עצמו מהבחינה התקציבית, יוכל בהחלט הרשות לעצמו לייבא ריהוט איכותי במראה יוקרתי וכמובן במינימום מחיר, בהשוואה למחירי ריהוט דומה בארץ.

סין בכללי, נחשבת לאחת הארצות שהיא יצרנית הריהוט  המוכרת והגדולה בעולם. חלק מהריהוט הסיני, מיוצר למקומיים, אך לאור הביקוש של הריהוט המיוצר בסין בקרב ארצות רבות ענף ייצוא הרהיטים בסין הפך להיות פופולארי במיוחד ולכן סין נחשבת לארץ המבוקשת ביותר בתחום יבוא רהיטים מסין. יש לציין כי העלויות אם נערוך השוואה של ריהוט מסין לבין ריהוט מישראל עשויות להיות כמו 30%-50% שזה בהחלט הבדל משמעותי.

ליווי של חברה המתמחה ייבוא מבחירת הרהיטים במפעל ועד להגעתם לישראל

על מנת שלא תסתבכו ותתחילו לנסוע לסין, במטרה לחפש את הריהוט שאתם מעוניינים בו וכן, שאר מוצרים לעיצוב הבית שלבטח לא תוותרו עליהם, הדבר הנכון ביותר לעשות, הינו להסתייע בחברה ישראלית שמתמחה בנושא יבוא מסין. חברות ישראליות רבות שמתמחות בתחום זה, יש להן נציגות בסין של מקומיים שמכירים את התחום היטב כמקומיים וכמומחים לייצוא רהיטים  יש לציין כי האחריות בדבר הריהוט שמגיע מסין לארץ, הינה על החברה שאותה שכרתם לביצוע פעולת הייבוא.industrial-2091472__340[1]

חברות כאלה, מתמחות בבחירה נכונה של הריהוט על פי הקטלוג שממנו בחרתם את הריהוט,אריזתם, הובלת הריהוט לנמל ועד להגעתם לנמל בישראל. יש לציין כי תשולם מקדמה ראשונה והיתרה תשולם על לפני איסופה ולאחר שהיא נבדקה עי החברה שעוסקת ביבוא מוצרי ריהוט מסין לארץ. המחיר יכלול תשלום לחברה שביצעה את כל התהליך, תשלום עבור המשלוח הימי, מיסי נמל בסין וכן בישראל כגון 3%-5% מהעלות הכוללת של הרהיטים.

 

חברה שמייבאת רהיטים מסין- תוזיל לכם עלויות

 

יש לציין כי יש יתרון רב בחירה של חברה שתייבא עבורכם ריהוט מסין. המחיר של הריהוט כמו למשל חדרי תינוקות מעוצבים, חדרי שינה למבוגרים או ספות לסלונים, שונה בין המפעלים השונים והיכרות של חברה זו שמייבאה ריהוט מסין לישראל, עם מפעלים רבים שמייצרים ריהוט, עשויה לחסוך לכם כסף רב. כמובן שישנם פערים בין מחירי הרהיטים וזו הסגולה של חברות שעוסקות ביבוא של ריהוט מסין לישראל. הצוות המקומי שגויס על ידכם על מנת לייבא את הרהיטים בהם אתם מעוניינים לארץ, ידע להתמקח נכון עם בעלי המפעלים שמייצרים ריהוט, כך שתוכלו להוזיל עלויות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

מחסן גינה
הכל
daniel

זיפות גגות במרכז 

אתם שמים לב שמים חודרים אל הדירה שלכם דרך הגג? נדמה לכם שאולי מדובר על בעיית רטיבות או שצריך לבצע איטום שוב? אם כך, כדאי

קרא עוד »