צילום תדמיתי

צילום תדמיתי הוא מרכיב קטן אך מאוד חשוב בהצלחת עסק. כל עסק. צילום תדמיתי מראה ללקוחות שלכם את העסק מנקודת המבט שאתם רוצים שהוא יראה, כך שתוכלו להבליט בו בעיקר את הדברים הטובים של העסק שלכם.

אז איך לצלם צילום תדמיתי?

ישנם כמה דרכים לערוך ולהפיק סרטון תדמיתי. ההבדל הגדול ביותר בין ציוד לא מקצועי למקצועי בימינו, הוא קבוצה של תכונות מתקדמות, ולאו דווקא רק באיכות חיישן המצלמה.

בהשוואה ל DSLR של "ניקון", ברמת הכניסה וללא מצלמות מקצועיות, בדרך כלל יש למצלמות המקצועיות ביותר אפשרויות מגוונות יותר, יש תריסים עמידים יותר וקצב מסגרות מהיר יותר, והם יכולים להתמודד עם טמפרטורות ולחות לא תקינים שגרתיים.

היתרונות במצלמות מקצועיות

במצלמות מקצועיות, יש מהירויות עיבוד מהירה יותר, מיקוד אוטומטי טוב יותר וכן הלאה. ציוד מקצועי "בראש הקו" (כגון Nikon D850 / Z7 / D5) מספקים רמות רעש נמוכות יותר, טווח דינמי טוב יותר ואיכות תמונה גבוהה יותר – הכול בגלל חיישן מסגרת מלאה גדול יותר – ואילו כל DSLR ברמת הכניסה ומצלמות נטולי מראה.

כמה עולה מצלמה איכותית?

מחירים רבים קיימים עבור מצלמות איכותיות ומקצועיות, כשהן יכולות בקלות להגיע למחירים דימיונים וגבוהים ביותר – הכל כמובן לפי סוג ודגם המצלמה.

ישנם מצלמות של ניקון למשל, המתחילות את מחירן ב – 1200 ₪ ומסתיימות גם בחמש ספרות, כלומר החברה כן משנה משהו במחיר אך גם בתוך חברה ודגם מסוימים, קיימים תווך מחירים רב ועצום, לפי איכות המצלמה ודברים נוספים.

בדקו טוב לפני שאתם רוכשים מצלמה כלשהי, בכדי לראות שאתם קונים את זו המתאימה לכם ביותר והמשתלמת לכם ביותר, בדיוק לפי רצונותיכם.

קראו על צילום פורטרט מקצועי בלינק https://www.totalvision.co.il/portrait-pro

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »