כל חורף זה קורה, כך תמנעו שריפות בבית

אנשים רבים כלל לא יודעים כי במידה והם ישאירו כל הלילה את התנור דלוק במטרה שיחמם את הדירה שלהם הוא עלול ליצור שריפה של ממש. ואכן כמעט בכל חורף זה קורה, אנשים משאירים את התנורים דלוקים כל הלילה ללא השגחה ליד הסביבה מלאה בלא מעט מוצרים דליקים במיוחד, והדבר גורם לשריפות גדולות. על כן במידה ואתם מעוניינים לעשות כל שביכולתכם על מנת לשמור על בטיחות בכל נושא השריפות, חשוב להכיר בכתובת הזו כמה נקודות מרכזיות שיצליחו לסייע לכם להקטין את הסיכויים בצורה משמעותית לדליקה בדירה שלכם.

ראשית, הימנעו מהשארת תנורים ללא השגחה!

ראשית, חשוב מאוד לוודא שאתם לא משאירים תנור ספירלה דולק במהלך כל הלילה ללא השגחה נקודה חשוב לדעת כי תנור ספירלה יכול לגרום לבירה בקלות רבה כאשר כל חפץ דליק נוגע בו או מתקרב אליו. על כן הצעד הראשון במניעת הדלקה בדירה שלכם הוא: לא להשאיר תנור ספירלה דלוק כל הלילה ללא השגחה.

שנית, עשו שימוש בחומרים מעכבי בעירה!

שנית, חשוב לדעת כי בשנים האחרונות הצליחו לייצר לא מעט מוצרים מעכבי בעירה אשר יכולים להבטיח לכם זמן ממושך לפעול במטרה להצליח להתגבר על הבערה, ראו בקישור זה. במידה והתחילה בעירה בדירה שלכם ואין לכם מוצרים מעכבי בעירה סיכוי סביר שהיא תתפשט במהירות רבה כך שלא תצליחו להגיב בזמן ולהשתלט עליה בכוחות עצמכם.

על כן חשוב להכיר את המוצרים עכשיו כל מטרתם לעכב את הדליקה בשל היותם עשויים מחומרים שאינם דליקים כלל. בעזרת חומרים אלה ניתן לצבוע את קירות הדירה, למרוח את כל הרהיטים ואף לעשות שימוש בלוחות גבס שאינם דליקים כלל ואף מעכבי בעירה במידת הצורך.

שלישית, רכשו חיישנים שיזהו דליקה במהירות!

שלישית, כדאי להכיר את מגוון החיישנים המתקדמים אשר קיימים כיום במטרה להתריע מפני שריפה. החיישנים המתקדמים יסייעו לכם לזהות כל שריפה במהירות הגבוהה ביותר על ידי גילוי כמות גדולה במיוחד של עשן או של חום גבוה. בעזרת חיישנים האלה אתם יכולים להגיב מהר ככל הניתן לשריפה בדירתכם כך שתצליחו להתגבר עליה בכוחות עצמכם ולמנוע ממנה להתפשט לאורך כל הדירה ולגרום להרס גדול וסיכון חיי אדם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »