איך מתבצע שיפוץ לחדר אמבטיה?

אם אתם מתכננים שיפוץ לאמבטיה שיהיה מסיבי ונכון, חשוב שתפנו לאנשי המקצוע המומחים בתחום כדי להבין כיצד מתבצע השיפוץ, מה אתם צריכים לשפץ ומהי העלות.

עם זאת על מנת להבין באופן כללי כיצד מתבצע שיפוץ אמבטיה, חשוב שתדעו איך מתבצע שיפוץ כזה:

החלפת דוודים – שיפוץ באמבטיה בדרך כלל יתחיל בבחינה של שני מקצוע את כל הקשור לדוודים בבית. דוודים הם אותם צינורות אינסטלציה, מערכת הבידוד, דוד השמש ועוד. במקרים של צנרת פגומה, דוד שאינו עובד, נזילות, בידוד לא טוב, ואינסטלציה חסומה: יערך שיפוץ מסיבי תוך החלפת צינורות, וכל האלמנטים שמפריעים לתקינות האמבטיה ולזרם המים.

ריצוף – השלב הבא בשיפוץ והא החלפת הריצוף באמבטיה. אם הריצוף באזור זה ישן ופגום, מומלץ להחליף מרצפות ישנות במרצפות קרמיקה לאמבטיה חדשות ובוהקות. מרצפות קרמיקה לאמבטיה גדולות, חלקות ויפות משנות מאד את האווירה האמבטיה ושומרות על ניקיון ויובש באזור האמבטיה.

החלפת כלים סניטריים – כיורים שחוקים, אסלות ישנות, גיגית אמבטיה רקובה ועוד, כולם זקוקים להחלפה, לא רק בשל הנראות של הכלים הסניטריים – אלא גם מסיבות בריאותיות. לשם כך תתבצע החלפה של כל הכלים הסניטריים שאי אפשר להשתמש בהם יותר. כיום אפשר למצוא כיורים, אמבטיות, מקלחונים ואסלות שהופכים לגמרי את הסגנון המיושן של חדרי האמבטיה, והופכים אותם למעניינים, מודרניים ומרהיבים.

ארונות האמבטיה – החלפת ארונות האמבטיה, במידה והם תקינים, לא מחייבת החלפה של כל הארון. לעיתים ניתן רק לבנות דלתות חדשות לארונות, להחליף ידיות ופרזולים לקבלת ארונות אמבטיה חדשים יותר שאינם נרקבים או מתיישנים בקלות.

החלפת ברזים – בסיום השיפוץ יוחלפו גם ברזי האמבטיה וזאת על מנת להפטר מעובש וחלודה, ועל מנת להקנות לאמבטיה שלכם מראה מושלם. גם בתחום הברזים ניתן למצוא ברזים מודרניים, ברזים בסגנון מלכותי, בעיצוב פרובנס ועוד, שיהפכו את האמבטיה שלכם למעוצבת ומעניינת.
קרמיקה לאמבטיה

כעת שחדר האמבטיה שלכם מעוצב, זה הזמן לרכוש סבונייה חדשה, מגבות נעימות איכותיות וצחות, מתקן מעוצב למברשות שיניים, מתלים חזקים, ואת כל האלמנטים שיהפכו את האמבטיה שלכם למקום שכיף ונעים להיות בו.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם