איך לקדם מוצר או שירות בעזרת הדפסת פוסטרים?

 

הדפסת פוסטר
בחרו צבעים בולטים שמתאימים למיתוג שלכם

בילדות שלנו ואחר כך בגיל ההתבגרות, פוסטרים שימשו כאחד המוטיבים לעיצוב החדר שלנו. בין אלו פוסטרים של דמויות מעולם הספורט, עולם המוזיקה, תרבות הפופ, כלי רכב ועוד. עם השנים, אנחנו נוטים לזרוק את הפוסטרים ולתלות במקומן תמונות ממוסגרות, משפחתיות ואחרות. אך לפוסטרים יש תפקיד חשוב בעולמנו, הפעם בצד המקצועי שלנו.

פוסטרים מהווים אלמנט חשוב לקידום מוצר או שירות. הם נחשבים למוצר מקדם מכירות ומוצר פרסום ושיווק, בו אנחנו יכולים להיעזר בצורות ובמצבים שונים. לא משנה, כמעט, במה אנחנו עוסקים, אנחנו יכולים להיעזר בפוסטרים בשביל לפרסם את עצמנו, את העסק שלנו או מוצר ושירות שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו.

הנה 4 דוגמאות כיצד הדפסת פוסטרים יכולה לקדם מוצר או שירות:

קידום בעסק – נניח ואנחנו רוצים לקדם מוצר מסוים, בין אם זה מוצר חדש ובין אם זה מוצר שאנחנו רוצים להגדיל את נפח השיווק שלו. אז אנחנו יכולים בהדפסת בפוסטרים לצורך כך. ניתן לתלות אותם ברחבי העסק, עם הפנייה של הלקוחות אל המקום בו המוצר נמצא. מן הסתם, בעסקים שנמצאים במבנים גדולים, זה הרבה יותר נכון מאשר במבנים קטנים, אז יהיה נכון לתלות את הפוסטרים מחוץ למבנה.

קידום ברחבי יישוב מקומי– לא פעם אנחנו יכולים לראות אנשי מקצוע, בין אם זה אמנים, מתווכים או כל איש מקצוע אחר, אשר תולים פוסטרים ברחבי יישוב מקומי במטרה להזמין את תושבי המקום לאירוע או ליצור עמהם קשר לצורך הזמנת מוצר או שירות. פרסום בעזרת הדפסת פוסטרים הוא הרבה פעמים יותר אפקטיבי מאשר פרסום באמצעי תקשורת מקומיים.

קידום במקומות הומי אדם – עסקים או בעלי מקצוע שרוצים להגיע לקהל רב בצורה ישירה, יעדיפו לעשות את זה, לפעמים, דרך פוסטרים אשר הם יתלו בתחנות רכבת, תחנות מרכזיות, מוסדות ציבור ועוד. זה הרבה יותר זול מאשר פרסום באינטרנט או בתקשורת, הרבה יותר נגיש ומהיר.

קידום ושיווק מהיום להיום – עורכים אירוע מיוחד? לא תמיד יש זמן ליצור פרסומת או לעלות תשדיר, לא תמיד יש זמן לזה. מה עושים? מדפיסים פוסטר ותולים אותו במקומות מרכזיים, כך ניתן להגיע לכמה שיותר אנשים תוך זמן קצר מאוד.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ארונות
לבית ולגינה
daniel

ארונות בגדים – פתיחה או הזזה ?

צריך לאחסן איפשהו. כאשר אנו מעצבים חדר או חלל מסויים ישנם רהיטים רבים שאנו נזדקק להם אחד החשובים מבינהם זה ארון וההסבר מדוע מיותר. שני

קרא עוד »