איך בוחרים שיר לחופה?

אחד החלקים המהותיים והחשובים בכל חתונה זה חלק החופה. החופה הינה למעשה המרכיב העקרוני בו החתן מקדש את הכלה לעיני העדים, והיא הופכת להיות לכלתו – אשתו לכל דבר ועניין. היו שיש לחופה תפקיד כה חשוב, הוא מהווה פרק בפני עצמו בחתונה. ורבים הם החתנים והכלות שמחפשים כיצד לקיים את החופה, ואיך להפוך את הרגעים המרוממים הללו לנפלאים עוד יותר. היות ואווירה מושפעת באופן משמעותי מהנגינה והמוסיקה, יש מקום לבחור בשימת לב מרובה שיר לחופה.

 

השיר המתאים לחופה

חופה הוא זמן מרגש ורציני. את השמחה ואת העליזות הקלילה שומרים להמשך האירוע. במהלך החופה האווירה תהיה מרגשת ורצינית יותר, ולכן גם השיר שיתנגן לקראת החופה ובמהלכה יהיה שיר רציני ומרטיט. שיר בעל מאפיינים נעימים לאוזן אשר מדגישים את גודל השעה ואת משמעות האירוע.

 

לבחור ולהתאים את השיר שלכם

יש מגוון ניגונים ושירים שיוכלו להתאים לחופה. למעשה יש קהילות בהם יש מנהגים קבועים ושירים מסוימים שיחזרו על עצמם בחופות של זוגות רבים. לעומת זוגות שבוחרים לעצמם שירים ייחודיים ומנגינות לפי טעמם ובחירתם. אבל בכל מקרה יש לשים לב למי שמנגן את השיר ולמי ששר אותו בעת החופה. יש מי שמזמין הרכב נגנים מיוחד לעת החופה. אחרים מזמינים הרכב מוסיקלי לכל החתונה כולה, והוא מלווה את הזוג כבר מתחילת האירוע. כולל כמובן את החופה עצמה.

 

מקצועיות ורגש בחופה שלכם

כדי שתיהנו מאווירה מרגשת ומתאימה חשוב לבחור את ההרכב המוסיקלי שילווה את האירוע, ואת השיר המיוחד שינעים את האווירה לקראת החופה. בחירה מושכלת מאפשרת לבני הזוג לחוש את הרגעים המיוחדים הללו בעוצמה רבה, ולחוות את החופה ואת יתר חלקי החתונה באופן מופלא.

 

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים לפנות להרכב ג'אז לקבלת פנים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »