איך לבחור חברת ניקיון מתאימה למשרד שלכם

בחירת חברת ניקיון וותיקה ומקצועית כמו זו שיש לה גם מוניטין רב, יכולה לעשות את ההבדל בין ניקיון פשוט שאיש אינו יבחין בו לניקיון מקצועי וראוותני, שוודאי יוסיף המון לחברה ויקדם לה את המכירות בייצוג חלל הולם ונקי.

איך לבחור חברת ניקיון מתאימה למשרד שלכם

שמירה על סביבת משרד נקייה וסניטרית, חיונית להצלחת העסק שלכם. מרבית החברות ישכירו שירות ניקיון מקצועי שיטפל בכך ולא ישכירו שרת ניקיון במשרה מלאה

שירות ניקיון, יעשה לרוב לאחר שעות העבודה, וינקה את כל אזורי המשרד שלכם.

סביר להניח שתמצאו מספר חברות לניקיון משרדים בעירכם, כך שתצטרכו לבחור את אחת המתאימה לכם. למרות שאולי אתם מחפשים לחסוך כסף, החברה עם העלות הנמוכה ביותר היא לא תמיד העסקה הטובה ביותר.

איך אפשר לדעת האם חברת הניקיון טובה לעסק שלכם

ראשית, בבחינה הראשונית, קבלו הצעות מחיר מהחברות באזור שלכם – לחברת ניקיון באזור המרכז לחצו כאן. החברות יצטרכו לבקר במשרדכם כדי להעריך את העבודה. 

כשתקבלו הצעת מחיר זו, בקשו את רשימת השירותים שהם מספקים. רובם יספקו מיפוי, שואב אבק, ניקוי וחיטוי האמבטיה ואבק. חלקם עשויים לספק ניקוי שטיחים מספר פעמים בשנה, אך יתכן שהם אינם נכללים במחיר שהוגדר מראש.

ביטוח מחברת הניקיון

בקשו לראות הוכחת ביטוח. אתם רוצים חברת ניקיון שיש לה את הביטוחים המתאימים, כך שתוכלו להיות בטוחים שלא תישאו באחריות במידה והמנקה ייפגע בזמן הניקיון.

מעבר לזה, קראו את החוזה; מרבית החברות ירצו שתחתמו על חוזה, וינעלו אתכם בשירותם למשך פרק זמן מסוים. עם זאת, אתם זקוקים לפיצוי, אם אינכם מרוצה מהשירות שהחברה מספקת. לדוגמה, יתכן שתרצו לחפש חברה שיש לה תקופת ניסיון רב בתחום זה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם