איך בוחרים חברת הדברה

תחום ההדברה הוא תחום די פרוץ. אין ממש פיקוח על אנשי מקצוע שמציעים את עצמם כמדבירים ובגלל זה ישנם גם שרלטנים שמבצעים הדברות גם בלי שיהיה להם באמת ידע מקצועי ורישיון לבצע את הדבר. זה עלול להיות מסוכן מאוד וכבר היו דברים מעולם. מסיבה זו לפני שאנחנו בוחרים חברת הדברה טובה כמו גל ג'וק אנחנו חייבים לבדוק היטב אל מי אנחנו פונים ומה הם מציעים.חברת הדברה

כאשר אנחנו באים לבחור שירות של איש מקצוע אנחנו בדרך כלל מוצאים את עצמנו בבעיה, איך נדע במי לבחור ומיהו אכן איש מקצוע אשר עליו אנחנו יכולים לסמוך. אז כאן חשוב לדעת כי אם במקצועות שונים ישנם פרמטרים המחייבים את בעלי המקצוע על מנת שהם יוכלו לצאת לשוק העבודה, הרי שכאשר מדובר בהדברה, שם מדובר במשהו אחר לגמרי. אנחנו לא יכולים לדרוש מהמדביר תעודת מדביר כי אין דבר כזה. שלא כמו באנשי מקצוע אחרים שיש להם תעודות כלשהם ביד. מסיבה זו אנחנו חייבים ללמוד ולדעת מי הוא המדביר שעליו אנחנו יכלים לסמוך ואל מי אנחנו יכולים לפנות.

מי ידביר לנו את הבית?

לפני הכול אנחנו חייבים לוודא כי הגענו אל אדם שמבטיח לנו עבודה בטוחה ובטיחותית לגמרי. איך בודקים את זה?

  • רישיון – אז אמרנו שאין באמת דבר כזה רישיון מדביר. אבל המדביר אמור להחזיק באישור מטעם המשרד לאיכות הסביבה וגם מטעם משרד הבריאות. אסור לנו לוותר על רישיונות אלו כי מדובר בעבודה הדורשת שימוש בחומרים מסוכנים מאוד.
  • יעילות – חשובה שנברר מהי היעילות של ההדברה. לכמה זמן היא אמורה להועיל לנו והאם יש לנו אחריות על העבודה. כלומר האם במשך תקופת האחריות נוכל לקבל הדברה חוזרת באם היא לא הייתה יעילה.
  • התאמת החומרים – חשוב לברר כי המדביר יודע באיזה חומרים להשתמש. חומרי הדברה לבית אינם כמו חומרי הדברה לגינה. כמו כן חשוב להתאים את חומרי ההדברה בהתאם לסוג המזיק שמפניו אנחנו מבצעים את ההדברה.

רק אחרי שבדקנו ווידאנו כי אכן ההדברה תיעשה באופן הכי בטוח עבורנו על ידי אנשי מקצוע שיודעים איך וכיצד לבצע את ההדברה, נוכל להתקדם עם זה הלאה.

Updated: דצמבר 12, 2018 — 11:32 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016