איך קונים מצבר לרכב

לפני שאתם ממהרים לבחור מצבר באופן שרירותי, כדאי שתכירו כמה נקודות חשובות שעתידות להשפיע רבות על בחירתכם. עוד טרם נעסוק בשלל הדגמים השונים של מצברים וכן במשמעות ההבדלים ביניהם, חשוב להכיר את תפקידו של המצבר ברכב. המצבר הוא בעצם האחראי על כל פעולות החשמל שנעשות ברכב. אחד השימושים השכיחים ביותר של המצבר הוא ההנעה. רכב עם מצבר שאינו תקין, לא יניע ללא סיוע חיצוני. לכן, אם אתם מתמודדים עם חוזר הנעה של הרכב, דעו כי קיים סיכוי סביר שהדבר נובע ממצבר גמור. נקודה נוספת שיש להכיר היא אורך חייו של מצבר ממוצע. מצבר איכותי ממוצע פעיל בין שנתיים ועד ארבע שנים עד שקיים צורך להחליפו. לאחר שנים אלה, גם המצבר האיכותי והאמין ביותר, נגמר ואינו פעיל עוד.

תפקידו של המצבר ברכב – אחראי על כל מערכות החשמל

שימוש לא נכון במערכות החשמל עלול להקדים את סיום תפקידו של המצבר ברכב שלכם, ולכן, לא אחת קורה שאנשים שמשאירים את אורות הרכב דלוקים ללא נסיעה, מוצאים את עצמם לא מצליחים להניע לאחר מספר שעות בודדות בהן אורות הרכב היו דלוקים. רגע לפני שגם אתם בוחרים את המצבר הבא לרכב שלכם, חשוב להכיר בעובדה כי יש לא מעט חברות המייצרות מצברים וההבדל בין חברה איכותית ויוקרתית לבין חברה זולה שאינה מספיק איכותית יכול להיות משמעותי. בחירה נכונה במצבר איכותי ומתאים לצורכי החשמל של הרכב שלכם מבחינת עוצמתו תאפשר לכם ליהנות משימוש רצוף במשך שנים ללא תקלות.

 

בחרו נכון ותיהנו ממצבר ללא תקלות

לעומת זאת בחירה שאינה נכונה במצברים זולים שאינם איכותיים עלולה לגרום לכם להתמודד עם תקלות רבות ותדירות וכמובן עם אורך חיי מצבר צרים במיוחד.

 

לרכישת מצברים, אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו: https://www.solomycar.co.il/

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם