כמה עולים שירותי עריכה לשונית לפני הגשת תזה?

לפני הגשת כל עבודה אקדמית ובפרט בגשת עבודת תזה ישנה חישבות רבה בשיכרת שירותיו של עורך לשוני מקצועי שיעבור על העבודה ישפר יתקן ויעלה את ערכה ורמתה של העבודה בכמה דרגות המטרה לגרוף מקסימום נקודות על העבודה הכה חשובה לנו.

איך ניתן להגיע אליהם

ישנם חברות או אנשים פרטיים רבים אשר יעשו עבורכם עריכה אקדמית לעבודה ניתן להגיע אליהם דרך מוסדות הלימוד שעובדות איתן בשיתוף פעולה, מהמלצות של אנשים ששכרו שירותי עריכה בעבר וניתן לסמוך עליהם, או מהאינטרנט ששם השוק מוצף ורבים ישמחו לתת לכם מענה בנושא.

וכמה זה עולה לי?

המחיר נע ומשתנה לפי סוג העבודה וכמות המילים שבתזה. גורם נוסף שר משפיע על המחיר הינו רמת הטקסט, רמת הכתיבה והשפה המבוקשת, כמה זמן יש לרשות העובד בכדי לעבוד על הטקסט (ככל שהזמן מועט המחיר יעלה) ומספר המילים אשר מופיעות בעבודת התזה, זהו גם הגורם המשפיע ביותר על המחיר. בממוצע המחיר נע בין 70 ל 90 אגורות עבור כל מילה שרשומה בתזה אך זה תלוי בחברה שבחרנו כיוון שיש חברות היציעו בפחות מ 70 אגורות למילה וכמו כן ישנם חברות הלוקחות שקל ויותר עבור כל מילה ולכן שוב, זה תלוי חברה נושא וכמות מילים. בנוסף יש חברות שמציעות מבצעים וככל שנשתמש בשירותיהם בתדירות גבוהה יותר כך גם המחיר ירד בהתאם.

עומדים להגיש תזה? פנו עוד היום ל – iedit

זה לא יקר מידי?

בכן ממש לא. המחיר אולי עלול להישמע לכם מעט יקר או מוגזם אך אין ספק שזה שווה כל שקל מיכוון ששימוש בעורך לשוני יכול לחסוך לנו זמן רב וזמן שווה כסף. בנוסף במידה ולא שכרנו שירותי עריכה על התזה שלנו התואר יכול להתעקב ויהיה עלינו לשפר שוב ושוב את התזה בכדי להגיע לשלמותה והדבר עלול לעלות כסף רב כמו שלמשל עשיית קורס חוזר או סימסטר נוסף שעולה הון.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם