כיצד ניתן לקדם את העסק שלכם?

אם יש לכם עסק חדש, בוודאי תרצו לדעת כיצד ניתן לקדם ולשווק את העסק שלכם. כיום להבדיל משנים עברו, כבר לא צריך להשקיע תקציב רב בקידום העסק, וניתן בכמה דרכים יצירתיות ודלות תקציב לקדם את העסק שלכם. אז כיצד עושים זאת. כמה שיטות בהמשך.

קידום ברשתות החברתיות – אחת השיטות החינמיות לקידום העסק הוא קידום ברשתות החברתיות. כיום רשתות כמו פייסבוק, לינקאדין, טוויטר, אינטסגרם, סנאפ צ'אט, וכדומה כולן רשתות שמאפשרות קידום עסק בצורה חינמית ובדרך מעולה. אם תפתחו חשבונות עסקיים ואפילו פרטיים ותשקיעו כמה שעות בשבוע, תוכלו בצורה יצירתית לקדם את העסק שלכם במידה רבה.
קידום העסקקידום אתרים בגוגלקידום אתרים אורגני לעסקים היא אחת השיטות הפופולאריות והמוצלחות ביותר לקידום העסק שלכם ברשת האינטרנט. בשנים האחרונות ניתן לבצע קידום עסקים בגודל בדרך אורגנית, משמע טבעית או על ידי קידום מומן. את הקידום האורגני ניתן ליצור דרך תוכן ומאמרים שיכנסו לאתר, ברשת האינטרנט, בפורמים ופורטלים שונים , תוך שאת הקידום הממומן מבצעים דרך חברות קידום כמו דיגיטאץ' המתמחות בקידום אתרים בצורה זאת. כיום ישנם בעלי עסקים רבים המתמחים בקידום עסקים בגוגל בצורה בה הם הופכים לראשונים במנועי החיפוש.

קידום על ידי נטוורקינג – קידום זה הוא קידום על ידי יצירת קשרים עסקיים. הקידום מושתת על שיטת פרסום מפה לאוזן, כאשר בעלי עסקים יוצרים קשרים עסקיים אחד עם השני, וממליצים אחד על העסק של השני למכרים, חברים ולקוחות. כיום ישנם קבוצות נטוורקינג רבות בכל הארץ ובעולם שעובדות לפי שיטות אלה ומקדמות אחד את עסקיו של השני.

יחסי ציבור – כיום עסקים רבים נוטים לקדם את העסק שלכם על ידי יחסי ציבור. שימוש ביחסי ציבור נפוץ יותר מפרסום רגיל משום שהוא פונה לציבור בדרכים מעניינות יותר כמו על ידי כתבות עיתונאיות, על ידי מסיבות הקפה, בדרכים יצירתיות, על ידי חלוקת מתנות, ועוד.

פרסום עסקים בשיטה המסורתית – כמובן שלצד כלל שיטות הקידום החדישות קיימות שיטות פרסום בשיטה המסורתית כמו בשלטי חוצות, פרסום מודעות בעיתון, בג'ינגלים, ברדיו, בטלוויזיה ועוד.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »