איך תדעו שהגיע הזמן להחליף את המזרון 

כשאנחנו קונים מזרן למיטה, בין אם זו מיטה זוגית או אישית, הריף, שמדובר ברכישה לטווח ארוך. כלומר, לא מדובר פה במשהו שאנחנו משתמשים בו שבוע-שבועיים ואז מחליפים, גם לא משהו לשנה-שנתיים. מדובר פה במשהו שאמור לשרת אותנו לשנים ארוכות, לכן גם ההשקעה היא בהתאם. 

עולה השאלה, בכיוון ההפוך, כלומר, מתי עלינו להבין שאנחנו צריכים להחליף את המזרון, מתי אנחנו צריכים להתחיל ולחפש מזרן חדש. מאחר ומדובר לא רק בעניין של נוחות או של טיב השינה, אלא הרבה מעבר לזה, מדובר בעניין בריאותי, אורטופדי, הרי שאנחנו לא יכולים להסתפק אך ורק בכך שנחליף את המזרון כשהוא יהיה ישן מדי או כשלא נרגיש נוח כשאנחנו ישנים עליו, אלא כבר בשלב שאנחנו מתחילים להרגיש כאבים או כל דבר אחר, שמשפיע הן על השינה והן על התפקוד שלנו ביום יום.
מוזמנים למצוא מזרנים איכותיים באתר של מפעלי טום!

חשוב להדגיש, ישנם כלים שונים שיכולים לעזור לנו בכך, מה שבטוח הוא שיש לא מעט אופציות לרכישת מזרון חדש, חלופי. אך אנחנו צריכים לדעת, כאמור, מתי לעשות את זה. 

מתי נכון להחליף מזרון

ברמת העיקרון, הרגע הנכון מצידנו להחליף את המזרון זה כשהוא מאבד מהגמישות שלנו והופך להיות דליל או רך מדי בחלקו הפנימי, כלומר, כשאנחנו מתחילים להרגיש שאנחנו שוקעים בזמן שאנחנו שוכבים עליו. במקרה כזה, המזרון כבר לא יכול לספק לנו את התמיכה הנדרשת, ועל כן, יהיה נכון להחליף אותו בהקדם. 

במקרים של מזרונים עם קפיצים, אזי שאם חלק מהם לא עובדים או חלק מהם זזו מסיבה לא ברורה, הרי שזה יכול להיות בעייתי, מאחר ואנחנו לא נוכל לשכב על המזרן בצורה חלקה ונוחה, ואנחנו עלולים להתמודד עם כאבים שונים בגוף.
הגיע הזמן להחליף את המזרן וליהנות משינה איכותית:
https://www.tomitot.co.il/

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »