רושם ראשוני והשפעתו בעולם העסקים

בית דפוז

מחקרים רבים מראים כי הרושם הראשוני שאדם משאיר על חברו הוא בעל משמעות רבה. ככל שהרושם הראשוני של אדם מסוים יהיה יותר איכותי, כך אנחנו נדע כי הצלחנו יותר בפגישה שלנו. עובדה זו נכונה גם כאשר עושים עסקים, ישנה משמעות עצומה לשאלה כיצד אנחנו עושים עסקים והרושם הראשוני שאנחנו משאירים על השותפים שלנו לעסקים או הלקוחות שלנו הוא בעל משמעות עצומה. אם אתם רוצים למכור, להציע את שירותיכם, או לעניין אדם במוצר שלכם הרי שישנה משמעות עצומה לרושם הראשוני שאתם משאירים על האדם. לכן כאשר עושים עסקים ישנה חשיבות מכרעת לרושם ראשוני ואם אתם רוצים להרוויח כסף חשבו היטב על הרושם הראשוני שאתם משאירים על האדם.

כרטיסי ביקור – השער שלך להצלחה

רושם ראשוני בא לידי ביטוי בדברים רבים שאנחנו עושים, לחיצת היד שלנו, המבט בעיניים, הלבוש שלנו ועוד כל אלו משפיעים בצורה ניכרת על הרושם הראשוני שאנחנו משאירים. אך אחד הדברים החשובים ביותר בכדי להשאיר רושם ראשוני טוב הוא כרטיס הביקור שלכם. כרטיס הביקור הוא השער לרושם הראשוני שלכם והוא מאפשר לאדם שנתתם לו אותו להכיר אתכם טוב יותר. בגלל זה חשוב מאוד שכרטיס הביקור שלכם יהיה מושקע. זכרו כי בכרטיס ביקור ניתן להסתכל למשך זמן רב לאחר הפגישה והוא יקבע האם מי שנתתם לו את כרטיס הביקור יהיה מרוצה או לא.

כיצד נבטיח כי נקבל את כרטיסי הביקור האיכותיים ביותר?

אז כיצד אנחנו יכולים להבטיח כי נקבל את כרטיסי הביקור הטובים ביותר? התשובה היא שבאמצעות בית דפוס איכותי נוכל לקבל את כרטיסי הביקור הטובים ביותר. נאמר כי אתם גרים בירושלים, הרי שתפנו אל בית דפוס בירושלים שידפיס לכם את הכרטיסים. בית דפוס בירושלים חייב להיות איכותי גם הוא בכדי להבטיח כי אתם תקבלו את כרטיסי הביקור הטובים ביותר. כרטיס ביקור ניתן לעשות ברמה מאוד גבוהה ומנגד ניתן לפשל בו גם ולעשות אותו ברמה ירודה. בכדי להבטיח כי כרטיס הביקור ייצג אתכם בצורה נאמנה הרי שכדאי לכם לפנות אל בית הדפוס האיכותי ביותר שיש.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »