דגשים לבחירת מטבחים

מטבחבין אם מדובר בשיפוץ או בין אם בבניית בית חדש – בין ההחלטות החשובות ביותר שאותן נאלץ לקחת היא ללא ספק הדרך שבה נבחר להשקיע ולעצב את המטבח שלנו. המטבח הוא למעשה החלל בבית בו אנו עובדים יותר מכל ולכן חשובה מאוד נוחות העבודה, המרווח בין התחנות השונות במטבח, הפונקציונליות שבו לצד עיצוב מרהיב ועוצר נשימה.

יש הטוענים כי המטבח הוא ללא ספק הפינה החשובה ביותר בבית ומעבר לכך שיהיה לנו נוח לעבוד בו עלינו להתאימו לשאר הבית ולמוטיב המוביל בסגנון העיצוב אותו בחרנו ולשלב אותו בהרמוניה עם פינת האוכל, הסלון ושאר חלקי הבית. על מנת לעשות זאת עלינו לעמוד במספר דגשים שיובאו לכם במאמר הבא בשביל לסייע לכם בתהליך הבחירה ועיצוב המטבח המושלם.

למדו מטעויות העבר

בראש ובראשונה עלינו לזכור איך היו המטבחים הקודמים שלנו בדירות ובבתים בהם גרנו ולהתאים אותם בצורה המיטבית לצרכים שלנו. אם נשאל עשרה אנשים שונים מהו המטבח האידיאלי עבורם כנראה שנקבל עשר תשובות שונות. לכן, אנו ממליצים לכם קודם כל להיזכר מה הפריע לכם במטבחים הקודמים שלכם, בין אם הייתם זקוקים למשטחי עבודה רחבי ידיים, או מספר רב יותר של ארונות ושטחי אחסון ובין אם הייתם זקוקים לתנור גדול יותר לאור האהבה שלכם לבישול. בשורה התחתונה, כל אחד צריך במטבח שלו לשים דגש על האיזורים החשובים לו ולכן יש חשיבות גבוהה מאוד לתכנון תוך התחשבות בצרכים שלנו מעל הכל.

בחירת חומרים איכותיים

הדבר אולי הכי חשוב במטבח הוא בחירת חומרים איכותיים ועמידים. החלפת מטבח זו אינה פעולה שאנו יכולים להרשות לעצמנו לעשות אחת לשנה או שנתיים, בראש ובראשונה בגלל שהחלפת מטבח היא אינה תהליך זול ומעבר לכך לא נוכל לעשות שיפוץ בבית אחת לכמה שנים, זה פשוט לא פרקטי. לכן, עלינו לבחור בקפידה רבה את החומרים מהם יהיה עשוי המטבח על מנת להבטיח לנו את עמידותו במשך שנים רבות.

סביבת העבודה של המטבח איננה סביבה קלה, יש הרבה לכלוך שלא לדבר על מים, לחות, חום לכן ייתכן בלאי בעיקר לחומרים כמו עץ, שאם למשל לא נבחר עץ איכותי ועמיד אנו עלולים למצוא את עצמנו עם ארונות מתפרקים עקב רטיבות אחרי מספר שנים, או שנאלץ להחליף את צירי הארונות והמגירות. לכן חשוב להשקיע בחומרי הגלם השונים ולחשוב על כל הפרטים הקטנים. זכרו, לא תמיד החומר הזול ביותר הוא החומר המתאים למטבח שלכם.

לסיכום דגשים לבחירת מטבח:

  1. התאמה מושלמת לצרכים.
  2. חומרי גלם איכותיים.
  3. אחריות.
  4. סגנון עיצובי מועדף.
  5. פרקטיות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל
daniel

בחירת מטפלת רגשית נכונה עבורכם

אם תהיו מעוניינים להשיג שיפור משמעותי מבחינת המצב הרגשי והיכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים, יהיה מומלץ לבחור מטפלת רגשית אשר תוכל להבין את הצרכים שלכם

קרא עוד »