פתרונות חימום- אילו פתרונות קיימים בשוק, ומה הכי מומלץ לנו?

החורף עושה את דרכו אלינו בצעדים גדולים. אם אתם קוראים את המאמר הזה עוד לפני שמגיע מצב בו הגשם לא מפסיק לרדת, אתם מהאנשים שמקדימים תרופה למכה ופועלים בצורה חכמה – בעיקר כי זה עדיין השלב בו ניתן למצוא את כל פתרונות החימום במחירים שלרוב יהיו נמוכים יותר מאשר "בעונה עצמה".

ככל שהצורך הופך להיות דחוף יותר, כך גם המחירים של פתרונות החימום השונים הופכים להיות מעט גבוהים יותר. על מנת להבין באיזה פתרון חימום כדאי לכם לבחור, יש מספר משתנים שאתם צריכים לקחת בחשבון, כמו התקציב העמוד לרשותכם וגודל הבית שלכם.

באופן טבעי, ככל שהבית יותר גדול ויש בו יותר נפשות וחדרים, העניין מצריך היערכות בהתאם. כמובן שגם התקציב הוא נושא שלא ניתן להתעלם ממנו. נתחיל עם פתרון החימום היקר ביותר אך גם, אולי, האפקטיבי ביותר.

החימום התת רצפתי- מדובר במערכת מדהימה שמפזרת את החום בצורה אחידה ולא מייצרת תחושת מחנק באוויר. הבעיה היחידה איתה היא שמדובר במערכת יקרה שתצריך מכם לפרק את הריצוף, שכן מדובר במערכת שמותקנת מתחת לרצפה. אם אין לכם עניין להיכנס לתהליך כזה, עברו לפתרון הבא.radiator-250558__340[1]

המזגן- מזגן תמיד מתקשר אצלנו לקיץ, אך האמת היא שגם בחורף הוא יכול לשמש אותנו בצורה כמעט מושלמת. הוא הרי כבר שם, לא צריך לקנות אותו מחדש והוא מכסה את רוב הבית. הבעיה היחידה איתו היא שבשימוש לאורך זמן הוא יוצר תחושת מחנק לא נעימה באוויר.

מפזר חום- מבחינת עלויות זה כנראה המכשיר הזול ביותר. הוא מהווה פתרון נקודתי ובדרך כלל מחמם רק את הרדיוס הקטן אליו הוא מופנה. הוא גם נייד, שזה מעולה אם אתם רוצים להעביר אותו מחדר לחדר אך לא יספק לכם מענה כולל לכל חלקי הבית.

תנור חשמלי- יש לו מאפיינים רבים דומים למפזר החום, אך הוא מחמם שטח גדול יותר.

רדיאטור- ישן אבל עדיין אפקטיבי. הרדיאטור מפזר את החום בצורה נעימה, תלוי בכמות הצלעות. מדובר במכשיר שבדרך כלל יהיה גדול, ולכן הוא לא תמיד שימושי עקב מחסור במקום.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ארונות
לבית ולגינה
daniel

ארונות בגדים – פתיחה או הזזה ?

צריך לאחסן איפשהו. כאשר אנו מעצבים חדר או חלל מסויים ישנם רהיטים רבים שאנו נזדקק להם אחד החשובים מבינהם זה ארון וההסבר מדוע מיותר. שני

קרא עוד »