מייבשי ידיים

מייבשי ידיים

עד לפני יותר מעשור, היו קיימים מתקנים שונים לייבוש ידיים, כגון מתקן למגבות בד מתגלגלות, מתקנים של נייר מגבת שעושים שימוש בנייר ומשליכים אותו לפח. היום את מתקני מייבשי ידיים, כבר רואים בכל מקום, במיוחד במקומות ציבוריים כגון: מרכזי קניות, קליניקות, בתי חולים, בתי מלון ועוד. מתקן ייבוש חשמלי עבור הידיים, הוא היגייני ויעיל, כך שבתוך שניות עם הושטת הידיים למתקן, הידיים מתייבשות במהירות. ניתן למצוא, דגמים רבים וגוונים מרהיבים של מתקני ייבוש ידיים חשמליים ויש לבחור את החברה הוותיקה והמוכרת, אך שלפני שאתם מחליטים לרכוש לחדרי השירותים בעסק או בחברה אותה אתם מנהלים, מתקני ייבוש אלה, בררו מי מהחברות היא הפופולארית ביותר, מה המחירים וכן הלאה.

 

הדרך הקלה והנקייה ביותר לייבש ידיים

 

באמצעות הטכנולוגיה החדישה, ניתן כבר לייבש ידיים תוך שניות ספורות, מה שחוסך גם בהוצאות חשמל, הוצאות של רכישת נייר מגבת בשירותי הציבוריים וכן, החברות ומוסדות שונים. הדגמים של מייבשי ידיים רק משתכללים עם הזמן וניתן למצוא אותם בחברות השונות. כדאי כי תבצעו סקר מעמיק לגבי המותגים השונים, תשאלו קולגות שלכם לגבי מייבש שהם מרוצים ממנו כבר שנים ורק אז, תוכלו להחליט איזה מהם לרכוש עבור חדר השירותים שיהיה נוח לשימוש, הן למבקרים והן לעובדים. ככל שתבצעו בירור מעמיק על מייבשים חשמליים שיעילים לידיים, כך תרכשו את הטוב ביותר מביניהם.

 

בדקו את מייבשי הידיים לפני רכישתם
עד לפני זמן לא רב, היו מייבשי ידיים שעשו רק חצי עבודה, את שאר העבודה הבגדים שלנו היו עושים…אך היום, הטכנולוגיה של ייבוש הידיים באמצעות מתקן חשמלי, כבר השתכלל ממש וניתן יהיה לבחון את המייבשים השונים בחברות שבהן משווקים אותם. יש לבחון את הדגמים השונים ואתם בעצמכם, תוכלו לחוש מי מהמייבשים הוא היעיל והמהיר ביותר. גם טכניקות שונות של מייבשים אלה הן שונות. למשל מייבשים לידיים שפועלים בפיזור אוויר במעגלים, נבחנו והוכחו כיעילים יותר. תוכלו למצוא מייבש עבור הידיים שמיוצר מפלסטיק, נירוסטה או אלומיניום. בקשו מהמשווקים שיסבירו לכם, אילו חומרי גלם מומלצים ומי מהמייבשים מחזיק מעמד זמן רב יותר

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם