הלוואה

הלוואה

למרות שאנו מנהלים חשבון בנק בבנק מסוים מזה שנים, היחסים שלנו מול הבנק, סופגים עליות וירידות. הבנק, הינו גוף פיננסי, אשר שואף להבטיח את היכולת של לקוחותיו להחזיר הלוואה שניתנה לו במסגרת הבנק. ישנם מקרים שהאינטרסים של הבנק, אינם מתאימים לאינטרסים שלנו, כך שנוצר מתח וקונפליקטים שונים מול הבנק. כל בנק יכול להפעיל את שיקול דעתו בנוגע לאישור של ההלוואות השונות שלקוחותיו מבקשים ממנו. ישנם שכירים שיכולים לקבל הלוואה ממקום עבודתם, מה שמאפשר ריבית נמוכה והסכום של ההלוואה יורד מהמשכורת החודשית שלהם.  מימון זה הינו עדיף במיוחד לעובדי מדינה שיכולים להסתייע במקום עבודתם.

הביורוקרטיה והתהליך של לקיחת מימון מהבנק, עשוי להיות מעייף, עד שרבים מלקוחות הבנקים השונים, מצאו כי כדאי להם להתנהל מול חברות מימון חוץ בנקאיות שמוכרות במשרד האוצר ועובדות תחת פיקוחו.

הלוואות לסטודנטים

סטודנטים רבים, נמצאים תחת לחץ כלכלי, במיוחד כשהם לומדים המון ואין להם אפשרות לעבוד שעות רות בגלל לימודים מעייפים דורשים מהם שעות רבות בכל יום, במיוחד כשהם נמצאים תחת לחץ של מבחנים. למרות כל זאת, הבנקים, רואים בסטודנטים דור מבטיח, היות ובתום לימודיהם הם יעבדו במקצוע רווחי ויוכלו להמשיך להיות לקוחותיהם. הריביות של הסטודנטים בהלוואות שהם מבקשים, הן נמוכות יותר כי הבנקים מתחשבים במצבם של הסטודנטים והם בכל זאת, לקוחות מועדפים של הבנקים.

רוב הסטודנטים, מעוניינים במימון מטרת שכירות, אחזקת דירה בשכירות, מימון לימודים ועוד. גם מימון לרכב אצל ניו דרייב או לשדרוג הרכב, הם יוכלו לקבל מהבנק בו מתנהל חשבונם.

הלוואות מחברת האשראי

אנשים רבים שמחזיקים בכרטיסי אשראי, מודעים לעובדה שניתן ליטול הלוואה גם מחברת האשראי, כאשר ההיענות היא מהירה יותר מאשר הבנקים. גם הלוואות אלה שנלקחות מחברות האשראי, נחשבות כהלוואות חוץ בנקאיות, היות וחברות האשראי הן חברות פרטיות ולא שייכות למוסדות בנקאיים. זוהי אופציה טובה, כאשר הבנק מקשה על הלווים. תוך כמה דקות, ניתן יהיה לקבל את הסכום המבוקש שיכול להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים, ישירות לחשבון הבנק שלכם.

 

זוהי אופציה טובה למי שנתקל בקשיים מול הבנקים ומעוניים בכסף בדחיפות.  כשם שחברות חוץ בנקאיות גובות ריבית גבוהה יותר מאשר הבנקים, גם חברות האשראי תגבינה סכום גבוה יותר עבור הלוואה זו. כדאי תמיד להגיע לחברות חוץ בנקאיות מוכרות, כך שלא תיפלו לחברות שייכות במסווה  לשוק האפור. אנשים רבים מבקשים מימון בנקאי או חוץ בנקאי בסכומים של עד 50,000 ₪  לכל מיני מטרות ואם החשבון שלהם מול הבנק מתנהל נכון, אין עיקולים או החזרות שיקים, ניתן יהיה  לקבל הלוואה בזמן קצר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל
daniel

בחירת מטפלת רגשית נכונה עבורכם

אם תהיו מעוניינים להשיג שיפור משמעותי מבחינת המצב הרגשי והיכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים, יהיה מומלץ לבחור מטפלת רגשית אשר תוכל להבין את הצרכים שלכם

קרא עוד »