הדברה ירוקה – מה זה אומר ואיך זה יכול לעזור לנו

במהלך השנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות ניסיונות רבים בכל תחומי החיים כמעט, להימנע משימוש בחומרים שעלולים לזהם את הסביבה ולפגוע בה. אנחנו יכולים לראות את זה בתחום הרכב, הבנייה וכן בתחומי המזון, תעופה ועוד. 

לכן זה לא מפתיע שגם בתחום ההדברה החלו להשתמש בחומרים טבעיים ולהימנע משימוש בחומרים כימיים אשר מכילים לא פעם מזהמים ורעלנים מסוגים שונים, קראו עוד בנושא באתר של זיסמן הדברות. תחום ההדברה כידוע, הוא תחום נרחב ומקיף אשר במשך שנים רבות היה נהוג להשתמש בו בחומרי הדברה שפגעו בסביבה בצורות שונות. 

היום, מרבית המדבירים עברו להשתמש בחומרי הדברה ירוקים, בחלק מהמקרים זה נובע מהעובדה הפשוטה שהחוק מחייב אותם, שכן גם המחוקקים החליטו להורות על מעבר להדברה ירוקה, ובמקרים רבים אחרים זו פשוט דרישת השוק. לקוחות אינם מעוניינים שישתמשו בחומרי הדברה רעילים ומזיקים במבנה שלהם או מחוצה לו. על כן, המדבירים צריכים להתאים את עצמם ולהשתמש בחומרי הדברה ירוקים. 

כיצד הדברה ירוקה יכולה לעזור

הדברה ירוקה משמעותו, הפחתת למינימום האפשרי את השימוש בחומרים רעילים. זה אומר בעיקרון מספר דברים. 

ראשית, מעבר לשימוש בחומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה, במקום להשתמש בחומרים כימיים. 

שנית, זה אומר שימוש בחומרים טבעיים, על פני חומרים רעילים. שהכוונה היא שימוש בחומרים שיכולים לגרום פגיעה נקודתית ולא סביבתית, רחבה. כך למשל, אם צריך להדביר שטח אדמה מסוים, אז לא משתמשים בחומר שעלול להזיק לכל האדמה אלא רק לשטח הנקודתי. 

שלישית, מעבר לשימוש בחומרים אלטרנטיביים, למשל, אם רוצים למנוע חדירה של מזיק מסוים, אז במקום להדביר אותו באמצעות חומרי הדברה מסוימים, הרי שמשתמשים באמצעים וכלים אלטרנטיביים, כאלה שאמורים לגרום נזק לאותו מזיק מבלי להשתמש בחו7מר הדברה כלל. 

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

יועץ פיתוח
אנשי מקצוע
daniel

יועץ פיתוח

כל בניה, אם לא נתכנן אותה בדיוק כמו הנהלים הקפדניים, בהתאם לחוקים ונתינת התייחסות לכל הפרטים הגדולים והקטנים, הרי שהיא עלולה להסתיים באסון. מאמר זה

קרא עוד »
יועץ משכנתא
אנשי מקצוע
daniel

כיצד לבחור נכון יועץ משכנתא?

במידה ואתם מעוניינים לרכוש נכס מסוים וכן אתם לא בטוחים כי אתם יכולים להתמודד מול הבנק בצורה הטובה ביותר, רצוי מאוד לקחת יועץ משכנתא מקצועי

קרא עוד »